Najlepsze nieagresywne gry wideo dla Twoich dzieci

Najlepsze Gry Wideo Bez Przemocy Dla Twoich Dzieci

Istnieje wiele rodzajów gier wideo, a szczerze mówiąc, przemoc nie musi być częścią gier wideo dla dzieci. Co jest świetne, to fakt, że istnieje tak wiele gier wideo, w których dzieci nie muszą podnosić broni ani celowo ranić innej osoby lub rzeczy. Zamiast tego, te gry wideo koncentrują się na eksploracji, rozwoju i fabule. Poniżej znajduje się lista gier, w których przemoc nie jest głównym elementem gry. Grając w te gry, dzieci mogą cieszyć się nauką, tańcem, rozwiązywaniem łamigłówek i wykonywaniem różnych innych czynności.

Najlepsze gry wideo bez przemocy dla Twoich dzieci

Pix the Cat

Pix the Cat to doskonała gra dla dzieci. Ma silne pozytywne przesłanie z pozytywnymi wzorcami do naśladowania i reprezentacjami. Ponadto jest łatwa do grania i nie ma w niej żadnych strasznych ani brutalnych elementów. Ta gra to gra zręcznościowa, którą możesz pobrać ze Sklepu Play. W tej grze wcielasz się w kociaka, którego celem jest zbieranie jajek na każdym poziomie i umieszczanie ich w gnieździe. Chociaż może się to wydawać niewielkim zadaniem, gra ma dużo głębi i zakresu bez przemocy, co czyni ją doskonałą grą dla dzieci.

Captain Toad: Treasure Tracker

Ta gra jest doskonała dla dzieci w wieku powyżej pięciu lat. Najlepszą częścią tej gry dla dzieci jest brak przemocy i łatwość grania. Jest to przygodowa gra logiczna z najprostszymi sterowaniami i wspaniałą krzywą uczenia się. Kilka poziomów tej gry opiera się na starych tytułach Mario, co może uczynić grę bardziej interesującą dla niektórych graczy. Ogólnie rzecz biorąc, Captain Toad: Treasure Tracker to urocza przygodówka pełna zagadek, która jest świetna dla dzieci.

Crossy Road Castle

Ta gra to gra zręcznościowa dla dzieci w wieku powyżej sześciu lat. Jest to kontynuacja gry Crossy Road, która obsadza graczy jako kurczaki, kaczki lub świnie, próbujących wspiąć się na dużą wieżę, która stale rośnie i ma losowo generowane piętra. W grze gracze będą skakać na blokowe stwory, aby usunąć je z drogi. Jest łatwa do nauki i trudna do odłożenia, a także unika zagrożeń i pozwala dzieciom nauczyć się najlepszego sposobu przejścia przez każdy poziom.

Manifold Garden

Ta gra jest wolna od przemocy. Jest to gra logiczna w trybie pierwszoosobowym. Gra wykorzystuje powtarzające się środowiska do tworzenia trójwymiarowych zagadek, które zgniatają Twój umysł. Nie ma konkretnej fabuły, ale będziesz zbyt zajęty zrozumieniem, jak działa gra, by to zauważyć.

Superliminal

Ta gra przetestuje Twoją perspektywę, ponieważ w grze wszystko od tego zależy. W Superliminal gracze muszą przemieszczać obiekty, aby rozwiązywać zagadki. To kwestia tego, jak widzisz rzeczy. Gra jest osnuta na fabule, która może być spiskiem lub snem.

The Last Campfire

Ta gra to platformowa gra logiczna, która śledzi losy uroczego protagonistę ratującego swoich przyjaciół w dziwnej i zagubionej krainie. Podczas tej przygody gra uczy również cennych lekcji na temat pomagania ludziom tylko wtedy, gdy chcą Twojej pomocy.

The Pedestrian

Ta gra to unikalne połączenie gry logicznej i platformówki. Gra podąża za świadomą postacią znaku, która próbuje wrócić do swojego domu. W związku z tym gracze muszą ustawiać znaki w taki sposób, aby poprowadzić ich do domu. Ponadto mogą sprawić, że postać w grze będzie unikać przeszkód i skakać, aby skończyć poziom szybciej.

Ori and The Blind Forest

W tej grze śledzisz ducha, który chce odnaleźć swój dom. Co jest doskonałe w Ori and The Blind Forest, to fakt, że gra posiada skomplikowaną i przemyślaną fabułę, która dobrze współgra z niesamowitymi zagadkami logicznymi i skokami.

Slime Rancher

W Slime Rancher możesz łapać śluzaki, które są niskopoziomowymi przeciwnikami z różnych gier. Możesz je następnie hodować, rozmnażać, i robić wiele innych rzeczy w tej dziwnej, ale rozkosznej kombinacji pierwszoosobowej przygodówki i symulatora farmy.

Untitled Goose Game

Gra mówi ci, że to uroczy dzień we wsi, ale jesteś okropną gęsią. Ta gra to symulator żartu, w którym jesteś gęsią i musisz rozwiązywać zagadki, które, uwaga, mogą powodować psoty!

Hearthstone

Hearthstone to gra karciana. Wyzwanie dla graczy polega na tworzeniu talii z kart, które zdobywają. Dzięki tym kartom mogą walczyć ze sobą. Gra ma lżejszy ton z wieloma żartami dotyczących popkultury. Zawiera również nawiązania do World of Warcraft, który jest popularną serią gier.

Jak chronić swoje dzieci w Internecie?

Możesz użyć Avosmart, aby monitorować swoje dzieci i upewnić się, że są bezpieczne w Internecie . To fantastyczne narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Co jest świetne w Avosmart, to doskonałe wsparcie dla YouTube . W swoim panelu rodzice mogą zobaczyć wszystkie filmy, które ich dzieci oglądają na YouTube. Jeśli znajdą coś podejrzanego, mogą również zablokować film lub kanał bezpośrednio.

Te rzeczy są istotne, ponieważ YouTube ma wartościowe treści edukacyjne, ale z drugiej strony, ma potencjalnie szkodliwe treści, które mogą zaszkodzić myśleniu Twojego dziecka.