Słownictwo i emotikony slangowe dotyczące narkotyków, o których muszą wiedzieć rodzice

emoji-dzieci

W dzisiejszym świecie, każde pokolenie angażuje się w swoje własne dziwaczne przedsięwzięcia. W rzeczywistości, dla wszystkich tych działań, istnieją specyficzne slangi i skróty, które są dość często używane. Rodzice nie są bardzo biegli w tym slangu, a zatem czasami nie rozumieją, co się dzieje. Dodatkowo, dzieci te dni także używają dużo emotikon, aby wyrazić swoje dokładne plany. Dekodowanie tych łańcuchów tekstowych może być dość skomplikowane dla rodziców. Dlatego wyjaśniamy wszystkie te terminy slangu i emotikony tak, aby rodzice mogli być trochę bardziej świadomi następnym razem.

W 2020 roku badania dotyczące dzieci i technologii ujawniły niektóre zdumiewające szczegóły. Zgłoszono, że około 91,1% nastolatków bierze udział w rozmowach na temat narkotyków i alkoholu. Co więcej, badania w Wielkiej Brytanii ujawniły, że 1 na 4 młodych ludzi widziało reklamy nielegalnych narkotyków w mediach społecznościowych. Są to niepokojące liczby, które mogą naprawdę zszokować rodziców na całym świecie. Najbardziej przerażającą rzeczą dla nich jest łatwość zdobycia narkotyków w dzisiejszym świecie. Handlarze narkotyków wykorzystują obecność tego slangu na swoją korzyść, co może okazać się dość niebezpieczne. Dlatego wszyscy powinniście być świadomi tych terminów, aby uniknąć jakichkolwiek katastrofalnych zdarzeń.

Terminy i emotikony slangowe dotyczące narkotyków, które rodzice muszą znać

Slang nastoletnich imprez, który musisz znać.

Dowiedz się, jak często twoje dziecko jest 'rozpalone' i czym. Jest to rzeczywiście ostateczny przewodnik po slangach i emotikonach nastoletnich imprez. Wszyscy rodzice zdecydowanie powinni to wiedzieć.

  • Nic/Urządzenie: Ze względu na wzrost spożycia nikotyny wśród nastolatków, te terminy stały się obecnie dość powszechne. Nikotyna jest zwykle określana jako zredukowany tonik, a długopisy do parzenia lub e-papierosy są zazwyczaj określane jako 'urządzenia'. Do urządzeń takich należą JUULs, które są dość łatwe do ukrycia. Co więcej, e-papierosy takie jak Suorin i PHIX są również dość często używane przez nastolatków do zaspokajania swojego pragnienia nikotyny.
  • Kush/Kwiat: Istnieją dziesiątki slangu imprezowego, ale to wydaje się być ulubionym wśród nastolatków. Prawdopodobnie jesteś zaznajomiony z wieloma nazwami dla marihuany. Jednak te terminy stały się przestarzałe w nowoczesnym świecie. Nigdy nie zobaczysz dzieci nazywających to dzisiaj marihuaną, ponieważ stało się to zbyt łatwe do rozkodowania. Dlatego nastolatki używają kush lub kwiatów, aby odnosić się do marihuany lub pot.
  • Faded/Cooked/Baked: Używanie terminu 'high' do opisu efektów marihuany stało się teraz stare. Nastolatkowie obecnie nie używają już tego terminu. Wręcz przeciwnie, wolą slangowe wyrażenia takie jak faded, cooked i baked oznaczające to samo. Te slangowe terminy opisują doświadczenie palenia marihuany, a nie nikotyny. Dlatego musisz uważać, aby nie pomylić tych dwóch.
  • Addy/Study Buddy: Adderall to jeden z najpopularniejszych środków wśród licealistów. Biorą ten lek, żeby zakuć na ostatnią chwilę przed egzaminem. Stąd wielu ludzi używa słowa 'study buddy' odnosząc się do tego leku. Niektórzy uczniowie z ADHD zazwyczaj mieli przepisany Adderall. Wykorzystują ten fakt do zdobycia zapasów i sprzedawania ich swoim znajomym w szkole. Najbardziej zdumiewające jest to, że nikt jeszcze nie odkrył prawdziwego znaczenia tego slangu.
  • Beans/Bars/Xannies: Podobnie jak Adderall, Xanax to kolejny popularny lek wśród uczniów szkół średnich. Często są one przepisywane na receptę, ale wiele nastolatków nadużywa ich. Dodatkowo, niektórzy młodzi ludzie eksperymentują z nimi na przyjęciach, łącząc je z alkoholem. Ten akt może być dla nich szkodliwy, ponieważ Xanax w połączeniu z alkoholem uszkadza układ krążenia. Dlatego najlepiej, jeśli będziesz uważnie słuchać tych slangowych terminów, ponieważ mogą być one dość niebezpieczne.
  • Crossed: Mieszanie substancji stało się popularne na większości nastoletnich przyjęć i nocnych spotkań. Crossed jest terminem zazwyczaj używanym przez nich, gdy mieszają marihuanę i alkohol. Zwykle jest to jedno z najpopularniejszych połączeń na szkolnych imprezach. Bycie 'crossed' lub 'crossfaded' często prowadzi do poważnej przewlekłej dysfunkcji.

Język emoji narkotyków, który powinieneś znać.

Istnieje wiele emoji pochodzących od DEA, które nastolatki używają do swoich narkotycznych nawyków. Traktuj to jako słownik wszystkich standardowych emoji, które oni używają, abyś mógł być dobrze zorientowany.

Terminy i emotikony slangowe dotyczące narkotyków, które rodzice muszą znać

Jeśli dziecko wysyłałoby komuś wiadomość tekstową ze slangowym wyrażeniem lub emotikonem, rodzice mogliby szybko się zaangażować. Muszą jedynie znać te slangowe terminy i emotikony. W ten sposób łatwo można zapobiec nadużywaniu narkotyków przez ich dzieci. Okazjonalny drink tu i tam jest w porządku, ale ekstremalne nadużywanie narkotyków może być niebezpieczne. W dzisiejszym świecie, użycie narkotyków wśród nastolatków szybko rośnie. Liczne badania sugerują, że duży odsetek nastolatków uczestniczy w tych działaniach. Dlatego, rodzice muszą jak najszybciej się zaangażować.

Jeśli chcesz kontrolować interakcje swojego dziecka w internecie, Avosmart to najlepsze dla Ciebie oprogramowanie. Działa wyjątkowo dobrze, monitorując i ograniczając ich aktywność w mediach społecznościowych. Ponadto, subtelne narzędzia w tym oprogramowaniu gwarantują, że zawsze jesteś dobrze poinformowany. W rzeczywistości, możesz nawet zlokalizować swoje dziecko za pomocą ich telefonu, korzystając z Avosmart. Dlatego nadszedł czas, abyś stał się mądry i zaczął korzystać z narzędzi takich jak Avosmart, które są niezwykle korzystne.