Kontrola rodzicielska w Fortnite. Najlepsze 5 porad.

Kontrola Rodzicielska dla Fortnite

Przez ostatnie kilka lat można zaobserwować wzrost liczby dzieci grających w Fortnite, internetową grę battle royale. Gra zaczyna się od wszystkich graczy na samolocie. Strefa gry zmniejsza się z czasem, a w grze jest około 100 graczy. Muszą walczyć i zabijać się nawzajem, a ostatnia żyjąca osoba wygrywa grę. Fortnite jest obecnie niezwykle popularny wśród dzieci, co nieco martwi rodziców.

Fortnite ma ocenę PEGI 12+, co oznacza, że jest odpowiednia dla dzieci powyżej 12 roku życia. Jednakże ocena PEGI nie uwzględnia całego obrazu. Gracze mogą być narażeni na obraźliwy język na czacie w grze. To prawdziwy powód do niepokoju dla każdego rodzica. Co więcej, bardzo uzależniająca natura gry i to, jak wszyscy natychmiast się nią przyciągają, to coś, czego rodzice nie uważają za zachęcające.

Fortnite to rzeczywiście bardzo wciągająca gra, którą wszystkie dzieci chcą grać. Nawet kiedy nie grają, Fortnite jest wszystkim, o czym chcą rozmawiać. Jest wiele przypadków, w których dzieci grają w Fortnite przez wiele godzin z założonymi słuchawkami. Taka jest natura tej gry. Jeśli takie działania będą się utrzymywać, to z punktu widzenia zdrowia nie wygląda to dobrze. Wcześniej dzieci zbierały się na zewnątrz i regularnie uprawiały sporty na świeżym powietrzu. Obecnie wydaje się, że spędzają godziny wpatrując się w monitor i przeklinając swoich wrogów. Rodzice mają poważny powód do niepokoju związanego z tym uzależnieniem od gier.

Powody popularności Fortnite

Aby kontrolować godziny grania twojego dziecka, musisz wiedzieć, dlaczego jest tak popularna wśród dzieci. Ponadto, należy znać pewne kluczowe aspekty produktu, aby zrozumieć jego popularność. Oto powody stojące za tym:

 • Poczucie przynależności:  Dzieci naturalnie potrzebują przynależeć i być częścią grupy. Ponieważ gra w Fortnite spełnia właśnie tę potrzebę, dzieci grają w nią obsesyjnie. Dzięki temu mogą być częścią grupy i brać udział w takich rozmowach o grach.
 • To uzależniające:  Cóż, jest to dość oczywiste, ale nie można temu zaprzeczyć. Fortnite jest dość uzależniające, i to nie tylko wśród dzieci, ale również wielu dorosłych.
 • To za darmo:  Fortnite jest dostępny za darmo na wszystkich platformach jak PC, PS4 i Xbox One. Dlatego wszyscy się nim interesują. Ponadto mimo że jest darmowy, oferuje tak wiele funkcji. Dlatego ludzie pobierają go coraz więcej każdego dnia.
 • Wszyscy fajni dzieci grają:  Dzieci mają ten dziwny nawyk robienia czegoś, co zrobiłoby fajne dziecko. A ponieważ wszyscy fajni dzieci grają w Fortnite, twoje dziecko też chce.
 • Zastrzyk adrenaliny:  Jak to bywa w przypadku każdej innej gry w branży, Fortnite dostarcza dzieciom moc emocji. To coś, na co dzieci czekają, zwłaszcza chłopcy. W związku z tym wzrost liczby graczy jest oczywisty.
Kontrola Rodzicielska dla Fortnite

Jak można wprowadzić kontrolę rodzicielską do Fortnite?

Rodzice na całym świecie zastanawiają się, jak kontrolować swoje dzieci, by nie grały w tę uzależniającą grę. Niektórzy nawet próbowali stosować metody, aby zapobiec ich graniu. Jednak wielu napotyka skutki uboczne i powoduje kłótnie w rodzinie. Jeśli nie mogą grać, zaczynają się buntować. W związku z tym stało się to poważnym problemem dla rodziców. Wszystko, co chcą zrobić, to skierować swoje dzieci na tory produktywności. Dlatego chcielibyśmy zasugerować proste i skuteczne środki kontroli.

 • Rodzice powinni edukować swoje dzieci na temat czasu spędzanego przed ekranem i skutków zdrowotnych wynikających z długiego wpatrywania się w monitor. Nie powinni jednak całkowicie tego zakazywać.
 • Powinien istnieć odpowiedni balans między rekreacją a produktywnością. Jeśli dziecko uczy się przez 2 godziny, może potem zagrać w Fortnite przez godzinę.
 • Rodzice mogą codziennie spędzać czas z rodziną, aby porozmawiać z dziećmi i zmotywować je do lepszego radzenia sobie w innych sprawach.
 • Ojcowie mogą odegrać istotną rolę, motywując dzieci do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz kontrolować godziny grania swojego dziecka, wybierz się z nim na zewnątrz i może zagraj w grę w chowanego? Albo namów je na relaksujący wieczorny jogging. Nie tylko zmniejszysz czas spędzany przed ekranem, ale również wzmocnisz więź.
 • Ustal granice ogólnego korzystania z technologii dla wszystkich w domu. W ten sposób będziesz mieć kontrolę nad korzystaniem z technologii w gospodarstwie domowym. Co więcej, twoje dziecko nie będzie czuć się odsunięte ani myśleć, że jest jedyną osobą, która ma ograniczenia. To dobra zasada.

Możesz jednak zablokować Fortnite i nawet nałożyć limit czasu na grę za pomocą Avosmart.

Jakie są funkcje Avosmart?

 • Kontrola Za pomocą Avosmart możesz filtrować i kontrolować witryny, a nawet ustawić limit czasu na cokolwiek, co przeszkadza w pracy Twoich dzieci.
 • Sprawdź Z Avosmart łatwo uzyskasz dostęp do bieżącej i wcześniejszej lokalizacji Twojego dziecka.

Jest także dostępny tryb bezpiecznego wyszukiwania dla platform takich jak Google i YouTube. Sprawdza treści witryny i blokuje je, jeśli witryna nie jest odpowiednia dla dzieci.

Nie musisz się już martwić, ponieważ teraz możesz być całkowicie pewny, że Twoje dzieci odwiedzają tylko bezpieczne witryny dla dzieci. Rodzice mogą zablokować konkretny kanał lub wideo, jeśli uznają, że nie jest odpowiednie.

Instalacja Avosmart jest łatwa i jest to jeden z najlepszych sposobów na śledzenie aktywności online Twojego dziecka. Przechodząc dalej, oto pięć rzeczy, które przyciągają dzieci do aplikacji.