Co się dzieje z Instagram Kids?

Co się dzieje z Instagram Kids?

Wielu uważa, że najnowsze przedsięwzięcie Facebooka wprowadzenie Instagrama dla dzieci, to arcydzieło. Jednakże, liczna grupa osób uważa to za niepotrzebne. Obecnie nikt nie może powiedzieć na pewno, czy ostatecznie zostanie ono rozwinięte, czy nie. Instagram jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Wprowadzenie jego wersji dla dzieci mogłoby być bardzo korzystne. Ale czy większość dzieci nie jest już na Instagramie?

Choć dzieci powinny mieć dostęp do technologii zgodnie ze swoimi potrzebami, rozwiązanie, które wymyślił Instagram, jest trochę odrzucające. Dodatkowo, miniaturowa wersja głównej aplikacji nie rozwiąże jej obecnych problemów z serwerami. W rzeczywistości lepszym rozwiązaniem byłoby opracowanie poprawki do Instagrama, aby można było zająć się jego problemami z bezpieczeństwem.

Nowa aplikacja Instagram Kids podobno ma nowe funkcje kontroli rodzicielskiej. Czy jednak nie można by ich dodać do obecnej aplikacji? Co więcej, stworzenie całkowicie nowej aplikacji tylko doda zamieszania. Dlatego Facebook oficjalnie wstrzymał cały projekt. Teraz twierdzą, że wykorzystają czas na utrzymywanie kontaktu z rodzicami, dziećmi i decydentami. Chociaż może to być mądre, muszą zdecydowanie rozszerzyć swoje działania, jeśli chcą, aby aplikacja odniosła sukces.

Większość dzieci już jest online. Aplikacja Instagram Kids

We współczesnym świecie rodzice dają swoim dzieciom telefony komórkowe zbyt wcześnie. Czasami jest to związane z ich własnym bezpieczeństwem, kiedy mogą zadzwonić do kogoś, jeśli potrzebują pomocy. Jednak rodzice muszą zdać sobie sprawę, że ten plan może się obrócić przeciwko nim. Większość nastolatków już jest online na platformach społecznościowych. Mimo że wiele aplikacji ma ograniczenia wiekowe, nie jest trudno je obejść. Instagram dla Dzieci ma na celu pomóc w wprowadzeniu kontroli rodzicielskiej oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Zatem pomysł i podejście muszą się uzupełniać. W związku z tym Facebook zdecydował się wstrzymać projekt.

dzieci online

Nowa aplikacja ma być przeznaczona głównie dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Ponadto, funkcje będą koncentrować się głównie na filtrowaniu treści, eliminacji reklam oraz wprowadzeniu zgody rodziców. Każde dziecko będzie potrzebowało zgody rodzica nawet na otwarcie aplikacji. Rodzice mogą również nadzorować czas, jaki dziecko spędza w aplikacji oraz nadzorować, kto może wysyłać do niego wiadomości. W ten sposób aplikacja będzie całkowicie bezpieczna dla dzieci.

Facebook dopiero ma ujawnić lub rozwinąć wiele takich funkcji. Ich niedawny sukces w nawiązaniu kontaktu z rodzicami i decydentami sugeruje silny cel. Co więcej, ich pomysł wydaje się dobrze odbierany przez wszystkich. Ich ideologia musiałaby się nieco zmienić, aby osiągnąć efektywnie cel tej nowej aplikacji.

Znaczna część populacji uważa, że Instagram Kids jest bezużyteczny, ponieważ większość dzieci jest już podłączona. Jednak ostatnie dane dotyczące zdrowia psychicznego nastolatków sugerują, że obecna wersja może nie być najbezpieczniejsza. Dzieci są nieustannie narażone na obraźliwe komentarze i toksyczne konta. Dodatkowo, wiele botów promuje nielegalne i dorosłe działania. Dlatego musi pojawić się nowa wersja dla dzieci, ale Facebook musi ją odpowiednio zoptymalizować.

Kontynuacja skupienia na bezpieczeństwie nastolatków

Wielu raportów w ostatnim czasie podniosło ogromne obawy dotyczące doświadczeń nastolatków na Instagramie. Biorąc to pod uwagę, aktualizacja całego kursu jest również pewna. Wiele źródeł sugeruje, że Instagram ma być wkrótce odnowiony. Dlatego nawet pauza na Instagram Kids wpłynie na to, jak działa główna aplikacja. Musimy bardziej skupić się na bezpieczeństwie tweensów do czasu pojawienia się Instagram Kids.

Kontrole rodzicielskie mają swoje ograniczenia. Dzieci są na tyle sprytne, że znajdują sposoby na obejście kontroli rodzicielskich . Nadzór to zupełnie inna sprawa. Jeśli Instagram daje rodzicom możliwość zaangażowania się i monitorowania aktywności dziecka, to jest to rzeczywiście sytuacja, w której wszyscy wygrywają. Instagram nieustannie bada problemy w każdej dziedzinie. Im więcej problemów znajdą, tym więcej mają inspiracji do lepszych pomysłów i zmian.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wszystkie aktualizacje Instagrama to naprawy błędów. Przykłady obejmują ich wiodące w branży działania antynękające, takie jak Ogranicz, Ukryte Słowa i Limity. Dodatkowo, niedawna zmiana pozwalająca na prywatność kont na Instagramie dla osób poniżej 16 roku życia z domyślnie ustawioną prywatnością przyniosła korzyści. Ponadto, ich prace nad negatywnym wizerunkiem ciała również są na horyzoncie. Nowe zmiany w aplikacji mają pomóc nastolatkom zrobić przerwę od aplikacji tymczasowo. "Zrób Przerwę" to funkcja, dzięki której użytkownicy mogą zawiesić swoje konta. Pozwala im to zastanowić się, czy czas, który spędzają, jest wartościowy.

Zwiększenie Zaangażowania Rodziców

Jeśli szukałeś 'rekomendacji dotyczących czasu ekranowego,' to oczywiste jest, że nikt nie ma takiego samego zdania w tej kwestii. Rodzice troszczą się o swoje dzieci na własne, unikalne sposoby. Rozważenie wszystkich tych skomplikowanych odchyleń może być dość trudne dla Facebooka. Dlatego muszą zachęcać do zaangażowania rodziców dzięki swoim nowym poprawkom. Jeśli rodzice są stale zaangażowani w cyfrowe życie swoich dzieci, istnieje większa szansa na pozostanie chronionym.

Oprócz niektórych innych aplikacji, Avosmart to przydatne oprogramowanie do monitorowania aktywności Twojego dziecka . Dzięki wydajnej zaporze ogniowej i kilku genialnym funkcjom, naprawdę pomaga pozostać w obiegu. Narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych jest ważne, ponieważ w dużej mierze pomaga rodzicom. Możesz śledzić czaty swojego dziecka w różnych aplikacjach, takich jak Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter itp. Oprogramowanie umożliwia również bezpieczne przeszukiwanie Youtube i Google Twojego dziecka.

Dlatego, można łatwo poprawić cyfrowe samopoczucie swojego dziecka, instalując to znakomite oprogramowanie. Dzięki doskonałemu zestawowi funkcji, Avosmart jest podstawowym narzędziem dla Ciebie i Twoich dzieci.