Które Strony Internetowe i Gry Są Bezpieczne Dla Twoich Dzieci

Które strony internetowe i gry są bezpieczne dla twoich dzieci

Pomimo całej ciemności, światowa sieć jest doskonałym miejscem dla wielu rzeczy. Różne strony internetowe mogą być złośliwe lub szkodliwe, ale przy odpowiednich środkach ostrożności, twoje dzieci mogą odwiedzać wiele stron i grać w wiele gier które są dla nich bezpieczne.

W Internecie znajduje się prawie pięć miliardów stron i chociaż może to wydawać się skomplikowane, możliwe jest wyszukiwanie zabawnych i bezpiecznych gier oraz stron internetowych. Internet może być dość przytłaczający dla rodziców, co sprawia, że się wahają. Niezależnie od tych rzeczy, różne przyjazne dla dzieci strony internetowe pomogą im się uczyć, tworzyć wiele rzeczy i dorastać, stając się czymś więcej niż tylko konsumentem Internetu. Więc oto kilka stron i gier, które są zabawne i pomagają im stać się dobrymi uczniami.

Które strony internetowe i gry są bezpieczne dla twoich dzieci

Idealne strony do gier dla dzieci w wieku 2-3 lata

Ulica Sezamkowa

Ulica Sezamkowa to strona internetowa poświęcona klasycznym programom telewizyjnym dla dzieci. Daje dzieciom szansę na oglądanie filmów i granie w gry, ucząc się przy tym liter, rymów, kolorów i wielu innych rzeczy.

PBS Kids

To strona internetowa, która oferuje inspirujące, informacyjne i rozrywkowe treści. Strona PBS Kids jest uzupełnieniem kanału telewizyjnego. Jest pełna gier sortujących i liczących, karaoke oraz różnych innych rzeczy.

Najlepsze strony do gier dla dzieci w wieku 3-6 lat

Kiedy dzieci mają pięć lub sześć lat, poznają przedszkolne pojęcia. Dlatego najlepiej pokazać im strony internetowe, które pomagają im w tych rzeczach. Oto dwie doskonałe strony dla dzieci, które są idealne dla ich wieku.

Nick JR.

Nie tylko strona Nick JR zawiera gry i łamigłówki, ale również książki oparte na programach telewizyjnych tego kanału. Ponadto zawiera ona aktywności, które pomagają dzieciom rozbudzić ich kreatywność poprzez muzykę, sztukę i modę. Dzięki kontroli rodzicielskiej można odblokować pełne odcinki dla dzieci, które mogą one oglądać podczas podróży.

National Geographic dla Dzieci

To zabawna strona internetowa dla dzieci, która zawiera wiele interaktywnych działalności, które zachęcają dzieci do eksploracji i nauki, zwłaszcza o świecie zwierząt, krajach i kontynentach. Co więcej, sekcja o nazwie "Dziwne, Ale Prawdziwe!" zawiera niezwykłe fakty o wszystkim.

Idealne strony z grami dla dzieci w wieku 6-9 lat

Dzieci są młodymi uczniami, gdy mają 6-9 lat. Z tyloma wątpliwościami i zadaniami, dzieci muszą myśleć i planować do przodu. Oto trzy fantastyczne strony z grami dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Highlights dla dzieci

Ta strona internetowa jest stroną towarzyszącą znanego magazynu drukowanego, opracowanego przez krajowych liderów w dziedzinie rozwoju dziecka i edukacji. Dodatkowo zawiera zabawne gry, łamigłówki, opowiadania, podcasty, dowcipy i wiele zagadek z ukrytymi obrazkami.

Switch Zoo

Switch Zoo to zarówno strona internetowa, jak i aplikacja. Jest to miejsce, gdzie dziecięca wyobraźnia może się wyzwolić! Dzieci mogą tworzyć, bawić się lub obserwować, co się stanie, gdy wymienią cechy zwierząt z zupełnie innymi zwierzętami. Co więcej, mogą także sprawdzić, czy te nowe gatunki mogą przetrwać w swoich rodzimych siedliskach z tymi atrybutami.

National Geographic Family Fun Guides

Family Fun Guide to strona internetowa bogata w zasoby, pełna treści, wskazówek, eksperymentów i wielu innych rzeczy. Jest uzupełnieniem stron internetowych National Geographic Kids i Family.

Idealne strony internetowe dla dzieci w wieku 9-12 lat

Dzieci w wieku 9-12 lat mogą nadal zachowywać się jak małe dzieci. Niektóre z nich mogą również działać jak dojrzalsze dzieci. Dzieci w tym wieku mają niesamowicie wysoką ciekawość i myślą logicznie. Dlatego te fantastyczne strony z grami są idealne dla dzieci w tym wieku.

Science Bob

Strona Science Bob zachęca do wszelkich przypadkowych aktów nauki. Jeśli jakaś strona może uczynić naukę tak zabawną i przyjemną jak gra, to jest to Science Bob. Ta strona jest zorganizowana według eksperymentów, pomysłów na pokazy naukowe, pytań i odpowiedzi oraz filmów.

codeSpark

Ta strona to startup, który zdobył wiele nagród za nauczanie dzieci kodowania. Jest to aplikacja do gier dostępna na Androida i iOS. Zawiera również wiele opowieści opartych na postaciach, które pomogą dzieciom nauczyć się podstaw kodowania. Ogólnie rzecz biorąc, codeSpark to przydatna i rozrywkowa aplikacja, która daje uczniom impuls w miejscu pracy.

Strony internetowe idealne dla dzieci w każdym wieku

Funbrain

Funbrain to strona internetowa, na której dzieci mogą wyszukiwać gry, filmy i książki sklasyfikowane według różnych poziomów klas. Ogólnie rzecz biorąc, Funbrain to strona internetowa, która jest spełnieniem marzeń dla zajętego i zorganizowanego rodzica.

Funology

Dla tych, którzy nie wiedzieli, Funology to naukowy termin oznaczający zabawę. Ta strona z grami jest tak zabawna, jak brzmi, i oferuje więcej niż tylko gry. Funology obejmuje magię, ciekawostki, rękodzieło, przepisy kulinarne i wiele innych rzeczy!

Jak zapewnić, że twoje dziecko będzie bezpieczne w Internecie?

Odpowiedź na to jest prosta: Avosmart. To jest doskonałe narzędzie kontroli rodzicielskiej , które pozwoli ci być świadomym aktywności twoich dzieci w Internecie. Dzięki Avosmart możesz blokować strony internetowe i aplikacje zawierające potencjalnie szkodliwe treści. Możesz również sprawdzać ich historię . Ponadto, Avosmart dostarczy ci przydatnych informacji o ich aktywności w sieci.