Aktivity, které odvrátí vaše děti od obrazovky v tomto svátečním období

Aktivity, které odvedou vaše děti od obrazovky těchto prázdnin

Často vidíme děti, jak jsou přilepené k telefonům, procházejí různé aplikace. Dokonce i se svými rodinami a přáteli kolem nich, mají tendenci neustále zírat na obrazovky. Chtěli byste upoutat jejich pozornost v tomto svátečním období? Několik vzrušujících her a aktivit by mohlo tuto posedlost obrazovkou dočasně ukončit.

Navíc by tyto hry také přivodily celou rodinu blíže. To je přece to, co Vánoce znamenají, že? Strávení několik drahocenných chvil s vašimi blízkými je na programu každého. Proto by společné provádění těchto jednoduchých aktivit skutečně pomohlo udržet vaše děti mimo obrazovku.

Sestavili jsme komplexní seznam zábavných aktivit, které by udržely nejen děti, ale dokonce i dospělé mimo jejich telefony. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více!

Stolní hry

I když to zní příliš očividně, dnes jsou stolní hry zastaralé. Kvůli vzniku digitálního světa, ne mnoho rodin skutečně hraje tyto hry Už ne. Proto jsme si mysleli, že svátky budou nejlepší doba k oživení ikonické tradice. Celá rodina je spolu v místnosti a hraje Monopol. Nezní to úžasně? No, pokud nemáte rádi Monopoly, hra Twister také udělá své.

Nicméně se ujistěte, že je zapojena celá rodina, aby to bylo prostě radostnější. Navíc můžete také vytáhnout několik balíků karet. Variace, které jsou k dispozici prostřednictvím karet, jsou neuvěřitelné. Lidé jsou dnes s hracími kartami tak tvořiví, že se prostě nemůžete nudit. Každý bude na hru rovnocenně napojen.

Pečení vánočních sušenek

Pečení vánočních sušenek

Jak již víte, pečení sušenek, koláčů a dortů je vánoční tradicí již velmi dlouho. Ale proč by to měly dělat jen některé osoby? Naopak, zapojení vašich dětí do pečení sušenek a jejich zdobení by byla nesmírně zábava. Navíc by také zapomněli na všechny své online záležitosti.

Není to volnočasová aktivita, která zcela eliminuje doba strávená u obrazovky ? Myslíme, že všechny takové vánoční aktivity by měly být prováděny se všemi dětmi. Balení dárků, zdobení stromu a příprava domu by mohly být také přidány. Ačkoli to vyžaduje nějaké úsilí, více lidí, kteří pomáhají, by nebylo příliš únavné.

Aktivity na čerstvém vzduchu

Pokud si myslíte, že jedinými katalyzátory jsou vnitřní akce, mýlíte se, můj příteli. Existuje mnoho dalších vzrušujících věcí, které mohou své děti odvést od telefonu. Jak zní pořádání hry na honěnou na vašem dvorku? Nebo možná hra na škatuláta?

Během sváteční sezóny je počasí skutečně nádherné. Strávit ten čas venku je rozhodně dobrý nápad. Pokud ve vaší oblasti sněží, můžete se dokonce ponořit do některých zábavných sněhových bitev. Jsme si docela jisti, že všechny děti i dospělí by takové aktivity milovali. Stavění sněhuláka je také pro vaši rodinu atraktivní plán. Aktivity na čerstvém vzduchu opravdu přinášejí obrovskou rozmanitost a také pomohou zkrátit čas.

Vytváření a odesílání svátečních karet

Už od začátku jsou vánoční přání neodmyslitelnou součástí svátků. Většina rodin připravuje a odesílá vánoční přání všem svým přátelům. Zapojení vašich dětí do těchto aktivit může být nesmírně zábavné. Navíc, jejich tvořivé nápady by mohly být velmi užitečné pro vytvoření opravdu nápadité přání.

Umělecké a řemeslné činnosti, které jsou dětsky přívětivé, je určitě přitahují. Jistě by na takový úkol odložili své telefony. Vytváření vánočních přání společně přináší pocit být součástí rodiny. Věříme, že by si to měl každý užít bez jakýchkoli přerušení.

Filmové maratony

Ačkoli je to kontroverzní, důležité je, že je rodina pohromadě. Dívat se na obrazovku, sledovat filmy společně je lepší než když každý brouzdá po svém telefonu. Sledování filmů zaměřených na svátky s rodinou je skvělou volbou. Nejen že si vytvoříte pouto při sledování filmů, ale budete mít i nedělitelnou pozornost svých dětí.

Navíc můžete dokonce shromáždit telefony všech, aby všechny oči byly upřeny na velkou obrazovku. Netflix a Amazon mají nekonečnou kolekci brilantních filmů. Člověk se nikdy nemůže nudit sledováním různých rodinně přívětivých filmů v útulných dekách. Můžete také připravit nějakou horkou čokoládu a jenom si užívat úžasné chvíle.

Pořízení spousty fotografií

Ačkoli to už většina lidí dělá, nemohli jsme si odpustit zmínku. Fotografování a pózování na fotkách může zabrat hodně času. To je více času, kdy vaše děti jsou mimo obrazovky. Proto si myslíme, že by každý měl vyhradit určité období pouze pro fotografování.

Můžete také rozvíjet kreativní nápady a rekvizity, které by byly opravdu zábavnou aktivitou. Dokonce i příprava rekvizit by odvedla vaše děti od jejich zařízení . Sloužilo by to jako úplný moment k navázání vztahu a odpočinku.

Nicméně, člověk nemůže vždy zabránit vašim dětem v prohlížení internetu . Je tedy nutné zajistit bezpečí, protože kybernetická kriminalita se v současné době stala tak smrtelnou. Pro tento účel co nejdříve nainstalujte Avosmart na zařízení vašeho dítěte.

Software jako je Avosmart je skvělým nástrojem pro povolení rodičovských kontrol na vašem PC . Navíc nástroje a funkce jsou vynikající pro ochranu vašich dětí na webu. Pomáhá vám blokovat, omezovat a filtrovat webové stránky, které považujete za nevhodné pro vaše děti.

Navíc, Avosmart také dává rodičům schopnost monitorovat sociální média svého dítěte . Další vynikající funkce, kterou má, je omezení času stráveného na internetu. Můžete nastavit konkrétní časový rámec, kdy je vaše dítě povoleno používat internet. Avosmart pak zajistí, že vaše dítě nemůže otevřít jakýkoliv prohlížeč v jiném čase . Tedy instalace tohoto skvělého softwaru může snadno zlepšit digitální pohodu jejich dítěte.