Děti hrají násilné videohry

Dítě hraje násilné videohry

S rostoucím sklonem dětí ke chytrým zařízením se odcizují skutečnému světu a žijí více ve virtuální tvorbě. Videohry, které jsou založené na simulaci skutečného života, jsou nejoblíbenější mezi mladší generací. Děti často většinu svého času tráví na mobilních telefonech hraním těchto her. Většina rodičů to bere na lehkou váhu a považuje to za jen další formu zábavy.

Ale studie předložené odborníky na dětskou psychologii tomuto zvyku nedávají zelenou. Není pochyb o tom, že některé videohry podporují učení a jiné, jako jsou válečné a závodní hry, pomáhají zlepšovat aktivitu motorových neuronů. Ale ne všechny hry vždy podporují vzdělávání a zábavu. Nejoblíbenější hry na internetu obsahují nějakou formu násilí. Psychologové považují tento násilný obsah za hrozbu pro myšlenkové schopnosti vašeho dítěte. Ale počkejte, to neznamená, že hraní násilných her, určitě udělá z vašeho dítěte násilníka. Ale nadměrné propojení vašeho dítěte s těmito hrami oslabí jejich každodenní skutečné kognitivní chování.

Dětské hraní násilných videoher

Online platformy jsou plné herního obsahu různých typů. Od logických her po hry simulující reálný život. Logické hry jsou považovány za dobré, protože zvyšují rychlost výpočtu vašich dětí. Ale nejpopulárnější hry na internetu jsou o simulaci reálného života. V nich jsou prezentovány situace typu reálný život, jako jsou bitvy, závody atd.

Dětské hraní násilných videoher

Tyto hry simulující reálný život slouží různým kategoriím produktů. Některé hry simulují randění a škádlení dívek. Některé hry dokonce poskytují sexuální obsah, ve kterém hráči mohou klikat na sexuální části těla. Boti ve hrách často projevují svůdné chování, což může ovlivnit myšlení mozku vašeho dítěte. Tyto hry odvádějí pozornost od běžných prací a mohou vyvolávat negativní myšlení.

Další hry obsahují vysoce násilný obsah, jako je simulace války. Zde hráč musí zabíjet ostatní hráče pomocí moderních zbraní podobných střelným, aby byl vítězem. Tyto hry zkoušejí taktiku a fungování motorických neuronů člověka a zlepšují se, ale pro dětský mozek to může být jako pomalý jed. Jed, který vede k násilné osobnosti. Po hraní těchto her se jim zdá, že smrtící zbraně, jako jsou střelné zbraně, a zabíjení jsou normální. To však nestačí k tomu, aby se stal násilným, ale když se tyto pocity spojí s negativní atmosférou, může to člověka vyprovokovat k násilí.

Nicméně, tyto výsledky jsou důsledkem nadměrného hraní. Vypadá to, že si člověk zahraje jednu nebo dvě hry a položí telefon. Ale prakticky to není možné, protože tyto hry jsou vytvořeny velmi návykově. Kvůli tomu děti vždy rády u nich zůstávají a dokonce i při dělání jiných věcí stále přemýšlejí o tahů, které by mohly hrát v posledních zápasech. Tento druh závislosti může způsobit dlouhodobé změny v chování. Ale v daném okamžiku děti přitahují a nutí je strávit dlouhou dobu u obrazovky, což je plýtvání časem.

Celkový herní průmysl je větší než Hollywood. V tomto průmyslu je více času stráveného u obrazovky přímo úměrné většímu výdělku. Aby učinili své hry více návykovými, nepřímo útočí na slabý fyziologický aspekt lidského mozku. Jako touha být vítězem, posedlost vítězstvím a dávání ostatním knockdown, nucí hráče strávit více času na hrách. S těmito taktikami je dítě více ovlivněno než dospělý muž. Jako rodič je vaší odpovědností blokovat tyto hry a chránit své dítě.

Zde, v digitální atmosféře, není možné je udržet mimo hry a také není spravedlivé říci, že jsou hry jediné zodpovědné za násilí. Problémy přicházejí po nadměrné hře, v této situaci se stává povinností rodiče omezit dobu strávenou u obrazovky pro své děti. Také sledování obsahu hry, kterou vaše dítě hraje, je pro jejich lepší intelektuální růst a výživu nezbytné.

Pokud nemůžete být stále se svým dítětem a sledovat, jaký obsah sleduje, a nemůžete vždy sledovat, kolik času stráví, zvláště pokud nejste žena v domácnosti, ale pracující rodič.

Aplikace na blokování her mohou splnit vaše potřeby, bude vyžadována kvalitní aplikace na blokování her. Vzhledem k výše uvedeným požadavkům a všem složitostem rodičovského života, tým Avosmart vytvořil aplikaci na blokování her . Tato aplikace na blokování her nejen blokuje vybrané herní aplikace, ale také sleduje zařízení vašeho dítěte a umožňuje vám sledovat jejich herní obsah a dobu strávenou na obrazovce na dálku. Tato aplikace na blokování her vám zabrání stáhnout jakoukoli herní aplikaci bez vašeho svolení. Budete vždy upozorněni. Řeší tedy váš problém s řízením obsahu.

Další problém, který se týká doby strávené na obrazovce, lze vyřešit nastavením prahu, který můžete nastavit sami. Pomocí Aplikace na blokování her Avosmartem budete schopni se zbavit jakéhokoli rizika spojeného s obsahem hry a časem stráveným hraním her vaším dítětem. Avosmart je renomovaný software pro rodičovskou kontrolu, který poskytuje skvělou aplikaci pro blokování her a každý rodič by ji měl používat. Ale pouhé použití nejlepší aplikace pro blokování her není konečným řešením, protože komunikace s vašimi dětmi a diskuse o dobrém obsahu a správě času stráveného na obrazovce má stejnou roli v udržení dítěte mimo tento potenciální problém s duševním zdravím. Přesvědčte je svými slovy při své přítomnosti a během vaší nepřítomnosti je chráňte pomocí aplikace Avo smart, což je úplná metoda ochrany vašich dětí.