Slangové výrazy a emotikony týkající se drog, o kterých by rodiče měli vědět

emoji pro děti

Ve dnešním světě se každá generace zapojuje do nějakého svého zábavného podnikání. Ve skutečnosti pro všechny tyto činnosti existují specifické slangové výrazy a zkratky, které se používají docela často. Rodiče tuto hantýrku neovládají dokonale a proto někdy nerozumějí tomu, co se děje. Kromě toho děti dnes používají také hodně emotikonů, aby vyjádřily své přesné plány. Dešifrování těchto textových řetězců může být pro rodiče docela složité. Proto vysvětlujeme všechny tyto slangové výrazy a emotikony abychom rodiče příště trochu více upozornili.

Ve výzkumu z roku 2020 o dětech a technologiích byly odhaleny některé úžasné detaily. Bylo hlášeno, že asi 91,1% dospívajících se zapojuje do konverzací o drogách a alkoholu. Navíc studie ve Velké Británii odhalila, že 1 z 4 mladých lidí vidělo na sociálních sítích reklamu na nelegální drogy. Jsou to alarmující čísla, které mohou opravdu šokovat rodiče všude. Nejstrašnější na tom pro ně je snadnost nákupu drog v dnešním světě. Prodejci drog využívají přítomnost tohoto slangového jazyka ve svůj prospěch a může se to ukázat jako poměrně nebezpečné. Proto musíte být všichni obeznámeni s těmito pojmy, abyste předešli jakýmkoliv katastrofickým událostem.

Slangové názvy drog a emoji, které by rodiče měli znát

Slangové výrazy pro teenegerské párty, které musíte znát.

Zjistěte, jak často je vaše dítě 'lit' a s čím. Je to skutečně ultimátní průvodce slangovými výrazy a emojis na teenegerských párty. Všichni rodiče by určitě měli tyto znát.

  • Nic/zariadenie: Vzhledem k nárůstu užívání nikotinu mezi teenagery se tyto termíny staly dnes docela běžnými. Nikotin je obecně označován za slabší tonikum a vape pera nebo e-cigarety se obvykle nazývají 'zařízení'. K těmto zařízením patří například JUULs, které jsou docela snadno skrytelné. Kromě toho často teenagery pro jejich nikotinové touhy používají také e-cigarety jako Suorin a PHIX.
  • Kush/Květina: Existují desítky slangových termínů pro party, ale tento se zdá být mezi teenagery oblíbený. Pravděpodobně jste obeznámeni s mnoha názvy pro marihuanu. Avšak, tyto termíny se v moderním světě staly zastaralými. Už nikdy neuvidíte děti, jak ji nazývají trávou, jednoduše proto, že se to stalo příliš snadno dešifrovatelné. Takže teenagerů používají kush nebo květinu, když odkazují na marihuanu nebo trávu.
  • Zmáčklý/Uvařený/Pečený: Používání termínu 'high' pro popis účinků marihuany se nyní stalo staromódní. Teenageři dnes tento termín již nepoužívají. Naopak preferují slang jako faded, cooked a baked pro stejný význam. Tyto slangové termíny popisují zkušenosti s kouřením marihuany a ne nikotinu. Proto musíte být opatrní, abyste je nespletli mezi sebou.
  • Addy/Study Buddy: Adderall je jedním z nejoblíbenějších léků mezi středoškoláky. Tento lék si berou, aby se mohli učit celou noc před zkouškou. Proto mnoho lidí používá slovo 'study buddy' při odkazu na tento lék. Někteří studenti s ADHD obecně dostávají předepsaný Adderall. Využívají této skutečnosti k získání několika zásob a jejich prodeji svým kamarádům ve škole. Nejúžasnější je, že nikdo ještě neodhalil skutečný význam tohoto slangu.
  • Beans/Bars/Xannies: Jako Adderall je Xanax dalším oblíbeným lékem mezi středoškoláky. Často jsou vypisovány na předpis, ale mnoho dospívajících je zneužívá. Navíc někteří mladí lidé s nimi experimentují na večírcích tím, že je kombinují s alkoholem. Takové jednání může být pro ně docela škodlivé, protože Xanax v kombinaci s alkoholem poškozuje kardiovaskulární systém. Proto by bylo nejlepší, kdybyste si uchovali ostražitost pro tyto slangové názvy, protože mohou být velmi nebezpečné.
  • Crossed: Míchání látek se stává populární na většině teenagerských večírků a nocí strávených s přáteli. 'Crossed' obecně používají, když míchají marihuanu a alkohol. Tenduje být jednou z nejčastějších kombinací na středoškolských večírcích. Být 'crossed' nebo 'crossfaded' často vede k vážným chronickým dysfunkcím.

Emodži se slangem na drogy, které byste měli znát.

Je mnoho emodži zdrojů DEA, které dospívající používají pro své návyky na drogy. Považujte to za slovník všech standardních emodži, které používají, abyste byli dobře informováni.

Slangové názvy drog a emoji, které by rodiče měli znát

Pokud by dítě někomu psalo slangovým termínem nebo emodži, rodiče by se mohli rychle zapojit. Vše, co musí udělat, je dobře se seznámit s těmito slangovými termíny a emodži. Tím by se mohlo snadno zastavit zneužívání drog jejich dětmi. Příležitostný drink tady a tam je v pořádku, ale extrémní zneužívání drog by mohlo být nebezpečné. V dnešním světě se užívání drog mezi teenagery rychle zvyšuje. Řada studií a výzkumů naznačuje, že velký podíl teenagerů se na těchto aktivitách podílí. Proto se rodiče musí co nejdříve zasáhnout.

Pokud si přejete sledovat online interakce svého dítěte, Avosmart je pro vás nejlepší software. Funguje výjimečně dobře při monitoringu a omezení jejich sociálních médií. Navíc jemné nástroje v tomto softwaru zajišťují, že jste neustále dobře informováni. Ve skutečnosti můžete dokonce lokalizovat své dítě prostřednictvím jejich telefonu pomocí Avosmart. Proto je čas, abyste se stali chytrými a začali využívat nástroje jako Avosmart, které jsou velmi prospěšné.