Aplikace blokující hry. Tipy na ochranu dětí online.

blokátor her

Aplikace pro blokování her

Online hra je videohra, která se hraje na počítači, tabletu, telefonu nebo jiném zařízení s internetovým připojením. Tyto hry jsou obvykle k dispozici jako aplikace na Google Play Store nebo na webových stránkách. Málokteré děti vědí o online hrách, ale instalují a hrají je. Většina dětí získává nápady na online hry z různých reklam a videí. Tyto reklamy nebo videa ukazují různé zajímavé věci, aby přilákaly děti k těmto online hrám. V důsledku toho děti okamžitě tyto věci mají rády a klikají na ně nebo jdou na zobrazený odkaz. Přestože tyto online hry poskytují okamžitou lásku a dočasné potěšení, přinášejí také některé škodlivé aspekty pro vaše dítě. Například závislost na nich, ztráta času, posedlost, agresivita atd. Zde jsou některé tipy, které můžete dodržovat, abyste uchránili své dítě před těmito škodlivými účinky.

Zvolte nejúčinnější přístup

Můžete použít takové aplikace jako Blokátor her a Blokátor aplikací k vytvoření různého rozvrhu pro uzamčení telefonu po určité době. Avosmart je aplikace skládající se z Doba na obrazovce, Blokátor aplikací Android a Blokátor her . Tyto aplikace pracují na cíli, jak předávat a prezentovat zdravé aspekty technologií a znalostí vašim dětem krásným způsobem. Nejdůležitější aspekt je, že Blokátor her pomáhá blokovat různé typy programů, oken v androidu.

Jak vám Avosmart pomůže?

Avosmart vám umožňuje sledovat, kolik času vaše dítě stráví na svém zařízení. Umožňuje vám sledovat jejich aktivity. Avosmart vám také umožňuje rozhodnout, jaké typy her a aplikací budou na zařízeních vašeho dítěte běžet a jak dlouho budou každý den běžet. V důsledku toho můžete přednastavit něco, co se vašim dětem na jejich zařízení nejvíce líbí. Pak vaše dítě přijme jen to dobré, ne to špatné. Děti by neměly používat svá zařízení před spaním. Proto je tak důležité pro vás nastavit dobrý rozvrh a plán pro ně. Také působí jako blokátor her pro různé hry a programy. S ohledem na zdravotní problémy s technologií a znalostmi vám pomáhá naplánovat čas a dát různé typy aktivit a provést různé druhy změn. Aplikace pro blokování her

Sledujte, jaké druhy videí a webových stránek vaše děti sledují a navštěvují

Pravidelně sledujte, jaké druhy videí sleduje vaše dítě a jaké webové stránky navštěvuje. Protože vaše dítě by nemělo být zavedeno sledováním špatného videa a návštěvou špatné webové stránky. Ujistěte se, že vaše dítě sleduje pouze videa a navštěvuje webové stránky vhodné pro děti.

Blokovat škodlivé aplikace na Androidu

Děti obvykle používají smartphony s Androidem více než počítače. Obvykle děti po sledování jakékoliv reklamy nebo videa nevědomky instalují různé druhy škodlivých aplikací na své smartphony s Androidem prostřednictvím obchodu Play Store. V důsledku toho později čelí různým ztrátám pomocí těchto aplikací. Proto by rodiče měli pravidelně kontrolovat Android smartphony svých dětí. Pokud najdete takovou aplikaci, okamžitě přejděte do nastavení smartphonu s Androidem a blokujte tyto aplikace.

Blokovat škodlivé hry

Pokud si myslíte, že vaše dítě hraje škodlivou hru nebo je na ní závislé, měli byste zvážit blokování této hry, po rozhovoru o tom. Protože pokud odinstalujete, mohou hru znovu nainstalovat a hrát. Ale pokud je zablokována, nebudou ji schopni nalézt. Uvědomit jim, že hra není opravdu dobrá, v nich ztratí zájem o ni.

Kolik času děti tráví na telefonu nebo počítači?

Sledování toho, jak dlouho vaše dítě tráví na mobilu nebo počítači a jak často jej používá, je moudrou možností. Protože příliš dlouhé trávení času na telefonu nebo počítači může mít na vaše dítě velmi špatný vliv, například bolesti hlavy, zarudlé oči, nespavost, podrážděnou náladu atd. Proto snižte čas, který vaše dítě tráví na telefonu nebo počítači. Věnujte se jejich různým sociálním, vzdělávacím aktivitám a sportu bez toho, abyste trávili příliš mnoho času na telefonu nebo počítači. Dejte svému dítěti dostatek času. Během několika dní si všimnete, že používání telefonu nebo počítače vaším dítětem se snížilo.

Přivádíme děti k aktivitám ze skutečného života

Zaměřte své dítě na různé sociální aktivity jako recitování básní, kreslení obrázků, zpívání písní, vyprávění příběhů atd. Zaměřte se také na sporty jako je jogging, cyklistika, fotbal, kriket a účast v různých školních sportovních soutěžích, atd. Tímto způsobem bude jejich tělesné zdraví dobré a jejich mysl bude veselá.

Věnujte svým dětem čas a stýkejte se s nimi

Věnujte svému dítěti dostatek času, abyste se nestále příliš nezatěžovali svou vlastní prací. Míchejte se s nimi a mluvte. Pokud máte čas, jděte s nimi odpoledne na procházku. Pokud je to možné, vyražte s nimi o víkendech. Oceňujte je, dávejte jim lásku. Všechny tyto věci budou dítě věnovat životu více než telefonům.

Jsou všechny online hry nebo online aktivity škodlivé pro vaše děti?

Zatímco některé online hry a online aktivity jsou pro děti škodlivé, jsou zde také online hry a aktivity, které pro děti nejsou škodlivé, ale naopak prospěšné. Existují některé online hry, videa a aktivity, které jsou pro děti vzdělávací a provádějí aktivity pro jejich dobro, jako je například -
  • Zvyšování znalostí.
  • Zlepšování jejich dovedností.
  • Rozvíjí jejich intelekt.
  • Učení se počítačovým dovednostem.
  • Pomoc v jejich studiu
Ve skutečnosti má každá věc své dobré i špatné stránky. Měli bychom se vyhýbat špatným věcem a přijímat pouze dobré věci, které jsou pro naše děti užitečné. Jako rodič musíte bedlivě sledovat své dítě, aby se nezapojilo do škodlivých věcí a těšilo se na konstruktivní věci.