Je Fortnite bezpečný pro děti? Průvodce rodičů pro bezpečnost hraní her

Je Fortnite bezpečný pro děti?

Je možné, že popularita "Fortnite" je dána jeho popularitou.

Když se Minecraft a Hunger Games spojily, aby měly dítě, výsledkem byl Fortnite . Kombinuje prvky hratelnosti, jako je sběr materiálů a stavění konstrukcí, s dalšími složkami jako je střílení a boj o život. Celkově se 100 jednotlivců v průběhu zápasu objeví z horkovzdušného balónu, který je zavěšen ze školního autobusu. Je nezbytné, aby hráči skočili na určité místo na mapě, aby našli zbraně a štíty. Nepomohlo, že to vše museli uskutečnit, zatímco utíkali před bouří, která hrozila, že je všechny vyřadí. Vítězem je osoba nebo tým, který je poslední zbývající.

Je to jeden z aspektů, který přispívá k dětské přívětivosti hry, protože neobsahuje grafické násilí, které je přítomné v mnoha jiných střílečkách. Když je hráč zasažen, není žádná krev, žádné křičení, žádný pocit utrpení a žádný pocit bolesti; místo toho jen poklesne ukazatel zdraví. Jiní hráči se mohou rozhodnout oživit zraněné spoluhráče, pokud věří, že je to v jejich nejlepším zájmu (zde je vyučovací moment). Když hráč zemře, prostě zmizí ze světa hry. Střílečky, které jsou přátelské k dětem a zábavné, se stávají stále populárnější.

Je Fortnite bezpečný pro děti?

Jsou náklady na 'Fortnite: Battle Royale' příliš vysoké?

To, že je Fortnite: Battle Royale zcela zdarma, je prvky hry, který považuji za nejatraktivnější. Může to být alternativou, to je pravda. Přestože většina mládeže od vás bude očekávat, že utratíte skutečné peníze za "in-game" předměty, rozhodnutí tak učinit je zcela na vás. Jakmile hru načtete, můžete zakoupit Battle Pack, který vám poskytne významné výhody během hraní. Jak procházíte hrou, získáváte Battle Points, které můžete utratit za odemknutí dalších schopností, jako jsou taneční rutiny a skiny, které vám umožní upravit vzhled vaší postavy. Kromě toho obchod s předměty nabízí výběr jedinečných předmětů, které lze zakoupit kdykoli.

Je něco, o čem bych měl vědět, co by mohlo být nebezpečné? Je Fortnite bezpečný pro děti?

Měli bychom se obávat, že Fortnite, jako jakýkoliv jiný druh online hraní, má potenciál být pro naše děti škodlivý. Při rozhodování, zda svým dětem umožnit účast na Fortnite, by rodiče měli vzít v úvahu následující rizika.

Jak mohu zajistit bezpečnost svých dětí, když se účastní hry Fortnite?

I když může být hraní velkou zábavou pro naše děti, musí být přísně dozorováno, aby byly chráněny. Dobrou zprávou je, že existuje řada věcí, které mohou rodiče udělat, aby zaručily, že Fortnite: Battle Royale je pro jejich děti bezpečný a zábavný zážitek.

Udělejte délku hraní co nejkratší.

Všechno by mělo být děláno s mírou, jak říká staré přísloví. To platí i v tomto případě. Nejenže nám to pomůže chránit naše děti před kyberšikanou a dalšími internetovými riziky, ale také nám to umožní strávit více kvalitního času s našimi dětmi. Pro více informací si můžete přečíst tento příspěvek s tipy, jak zvládnout závislost dítěte na hrách.

Změňte konfiguraci chatu.

Aby byli vaše děti v bezpečí před online predátory, je nejúčinnější technikou omezit množství informací, které sdílejí s ostatními hráči na svých herních účtech. Hlasový chat hráče je nejběžnějším komunikačním prostředkem mezi hráči Fortnite. V jednom případě dítě používá mikrofon k interakci se svými vrstevníky. Bohužel v důsledku tohoto přístupu jsou děti vystaveny kybernetickým predátorům, hackerům a šikaně, což je pro ně škodlivé. Pokud chcete mít hezký čas, tato funkce může být užitečná, ale není nutně nezbytné to tak dělat. Máte k dispozici řadu různých alternativ.

Následuje přehled možností, které jsme zvažovali:

Schopnost provádět a přijímat telefonní hovory pomocí mobilního zařízení. Je možné úplně zablokovat schopnost vašeho dítěte mluvit s ostatními hráči pomocí šipek.

Podpořte vytvoření dialogu. Tuto funkci lze přistupovat výběrem šipek v pravém horním rohu obrazovky a stiskem klávesy Enter. Jinými slovy, pokud vaše dítě chce mluvit, musí nejprve stisknout klávesu na klávesnici počítače (klikněte na bílé políčka se šipkami nahoře, abyste viděli, kterou klávesu). Tuto funkci využíváme k tomu, aby ostatní hráči nepřehlíželi naše soukromé rozhovory. Slyšel jsem dámy mluvit se svými dětmi doma, úplně odevzdané, že jiní hráči na internetu mohou naslouchat. Mikrofony spotřebují mnohem více informací, než byste si mysleli.

Zařízení, které umožňuje streamování hlasového chatu naživo. Je možné, aby rodiče naslouchali konverzacím svých dětí na chatu bez toho, aby museli používat sluchátka, pokud nastaví Zařízení pro výstup hlasového chatu na reproduktory místo sluchátek jako Zařízení pro výstup hlasového chatu. Pro přepínání mezi používáním sluchátek a televize nebo reproduktorů můžete používat šipky.

Podnikněte nezbytné kroky k zabezpečení vašich údajů PayPal a kreditní karty. Během hraní Fortnite bude od vašeho dítěte vyžadováno, aby zadalo vaše informace o účtu PayPal nebo kreditní kartě na obrazovce pokladny hry, aby mohlo zakoupit "věci ve hře". Udržení jejich tajnosti vám může umožnit ušetřit peníze na nákup některých opravdu úžasných dovedností! Je možné, že popularita hry "Fortnite" je způsobena její oblibou.

Hra Fortnite je podobná Minecraftu a Hunger Games - animované verzi - jako by spolu měli dítě. Kombinuje prvky hraní, jako je sběr materiálů a stavění konstrukcí, s dalšími součástmi, jako je střílení a boj o život. Během zápasu vypadne z horkovzdušného balonu, který je zavěšený na autobusu, celkem 100 jedinců. Hráči musí skočit na určité místo na mapě, aby našli zbraně a štíty. Nepomohlo jim to, že to všechno museli dokončit, zatímco utíkali před bouří, která je hrozila všechny zničit. Vítězem je ten člověk nebo tým, který je poslední.

Je to jeden z aspektů, který přispívá k dětské přívětivosti hry, protože neobsahuje grafické násilí, které je přítomné v mnoha jiných střílečkách. Když je hráč zasažen, není žádná krev, žádné křičení, žádný pocit utrpení a žádný pocit bolesti; místo toho jen poklesne ukazatel zdraví. Jiní hráči se mohou rozhodnout oživit zraněné spoluhráče, pokud věří, že je to v jejich nejlepším zájmu (zde je vyučovací moment). Když hráč zemře, prostě zmizí ze světa hry. Střílečky, které jsou přátelské k dětem a zábavné, se stávají stále populárnější.

Jsou náklady na 'Fortnite: Battle Royale' příliš vysoké?

To, že je Fortnite: Battle Royale zcela zdarma, je prvky hry, který považuji za nejatraktivnější. Může to být alternativou, to je pravda. Přestože většina mládeže od vás bude očekávat, že utratíte skutečné peníze za "in-game" předměty, rozhodnutí tak učinit je zcela na vás. Jakmile hru načtete, můžete zakoupit Battle Pack, který vám poskytne významné výhody během hraní. Jak procházíte hrou, získáváte Battle Points, které můžete utratit za odemknutí dalších schopností, jako jsou taneční rutiny a skiny, které vám umožní upravit vzhled vaší postavy. Kromě toho obchod s předměty nabízí výběr jedinečných předmětů, které lze zakoupit kdykoli.

Jaké je věkové omezení hry Fortnite?

Jako součást tutoriálu představuji grafické shrnutí informací o hodnocení Fortnite. Ve Velké Británii Video Standards Council hodnotil Fortnite jako PEGI 12 kvůli frekvenci, se kterou se zobrazuje mírné násilí. Ve Spojených státech ESRB hodnotí Fortnite jako Teen, což znamená, že je doporučeno pouze pro osoby starší 13 let. Kvůli častému/intenzivnímu karikaturnímu nebo fantasy násilí a ojedinělé/mírné lékařské /léčebné informace, iTunes hodnotí hru jako vhodnou pouze pro mladistvé starší 12 let. Rodiče jsou s dětmi obeznámeni více než jakákoliv hodnotící organizace a mohou tuto znalost využít k informovanému rozhodnutí.

Monitorování s kým si povídají Kromě určení vhodnosti je důležité kontrolovat nastavení online komunikace hry, aby bylo ověřeno, že děti nekomunikují s cizími lidmi.

Správa nákupů ve hře je důležitá. Navíc existují některé nákupy v aplikaci, o kterých byste měli vědět, a měli byste nastavit hesla na kreditních kartách, které jsou s systémem propojeny.

Omezení množství hodin, které můžete hrát Fortnite

Na závěr je zásadní, že hra být omezena pokud jde o množství času, po kterou může být hraná . Po pochopení, jak hra funguje, se s vaším dítětem můžete o tomto bodu dohodnout.

Nakonec, nejvíce ze hry těží rodiny, pokud se rodiče zapojují a přemění ho z hry, která se hraje pouze v ložnicích, na hru, která se hraje v obývacím pokoji a baví všechny.

Co se v Fortnite nedávno změnilo? Aby hráči zůstali u Fortnite při rostoucí popularitě, hra je často vylepšována a rozšiřována.

Byla právě vydána Fortnite Chapter 2 a obsahuje zcela novou mapu pro nesmírně populární hru 'Battle Royale', která je vítaným přídavkem. Epic Games, vývojáři Fortnite, odstranili z hry velké množství zbraní, aby byly palby ve hře lépe zvládnutelné. Tato Fortnite hra se, díky zcela nové mapě, dalším aktivitám na vodě, aktualizovaným skinům postav a více optimalizované řadě zbraní, jeví jako dosud nejlepší. Díky nové funkci dělené obrazovky, která byla zahrnuta v této aktualizaci, mohou nyní dva hráči na stejné obrazovce hrát mód 'Battle Royale'. Dělená obrazovka je dostupná pouze v verzích hry pro PlayStation 4 a Xbox One.

Ve srovnání s první kapitolou dělá Fortnite: Chapter 2 sledování vašeho pokroku jednodušším díky použití upozornění na obrazovce během hraní a cíle se zdají být celkově trochu více dosažitelné. Jako součást této modernizace, společnost Epic také zvažuje úpravy herního režimu 'Save the World' za 50 dolarů Fortnite, který umožňuje hráčům spolupracovat při boji proti vlnám počítačem ovládaných soupeřů. Herní soutěžní turnajová série pro hardcore hráče bude pokračovat v blízké budoucnosti a 'Chapter 2' představil nový režim 'Squad Arena', který umožňuje hráčům spojit se a soutěžit v o něco vážnějších zápasech než dříve.