5 věcí, které udržují děti připoutané k aplikacím

5 věcí, které udržují děti závislé na aplikacích

V raných dnech, psycholog B.F. Skinner vytvořil komoru operantního kondicionování, která je široce známá jako skinnerova krabička. Krysa je v krabici a dostane potravní peletu, pokud zasáhne páku. Tedy vše, co se snaží dělat, je tohle. Jsme chytřejší než krysy, ale sociální média a aplikace se snaží dělat to samé. Nakonec se děti k tomu přilepí. Avšak jedním způsobem, jak můžete udržet závislost daleko od dětí, je použití Avosmart.

Jaké jsou funkce Avosmartu?

Avosmart je nejlepší, pokud jde o rodičovskou kontrolu, a umožňuje vám dělat širokou škálu věcí, z nichž některé z hlavních jsou:

  • Ovládání S pomocí Avosmartu můžete filtrovat stránky a nastavit časový limit na herní aplikace a cokoli, co přichází do cesty vašich dětí.
  • Správa Můžete také spravovat nastavení a získávat zprávy o aktivitách vašich dětí odkudkoli.
  • Kontrola Můžete snadno získat přístup k současné i minulé poloze vašeho dítěte s Avosmartem.

Ačkoli jsou to tři klíčové věci, mnoho dalších funkcí se hodí. Například existuje režim bezpečného hledání pro platformy jako Google a YouTube. Avosmart kontroluje obsah webu a blokuje ho, pokud není vhodný pro děti.

S pomocí této funkce můžete snadno filtrovat webové stránky, které mají násilný, pornografický nebo podobný dospělý obsah. Už si nemusíte dělat starosti, protože se nyní můžete zcela jistě ujistit, že vaše děti navštěvují pouze bezpečné stránky pro děti. Nejen to, ale budete upozorněni, když se vaše dítě pokusí navštívit zablokovaný web. Naviac môžu rodičia monitorovať, čo sa ich deti pozerajú na YouTube. Můžou zablokovat konkrétní kanál nebo video, pokud zjistí, že to není vhodné. Můžete podobně blokovat hry a nastavit časové limity. Instalační proces Avosmartu je také jednoduchý.

  • Zaregistrujte se pro registraci a vytvořte si zdarma účet
  • Nainstalujte jej na smartphone vašich dětí
  • Jakmile aplikace začne fungovat na telefonu, získáte přístup

Instalace Avosmart je jednoduchá a je to jeden z nejlepších způsobů, jak sledovat online aktivity vašich dětí. Dále následuje pět věcí, které děti připoutávají k aplikacím.

Udržujte děti zaujaté aplikacemi

5 věcí, které děti připoutávají k aplikacím

Push notifikace

Je to jeden z ideálních způsobů, jak aplikace získávají pozornost svých uživatelů. Budete stále vidět notifikace i když ztlumíte telefon nebo vypnete vibrace. Uživatel začne kontrolovat telefon, když vidí, že se rozsvítil kvůli notifikaci. Nicméně, můžete ovládat notifikace tím, že je jednou vypnete. Můžete je vypnout pro aplikace, které nejsou důležité. Navíc, můžete se vyhnout vidění notifikací tím, že položíte telefon obrazovkou dolů na podlahu.

Označování

Označování je skvělé, protože poskytuje informace o osobě na fotografii. Například pokud jste zveřejnili fotografii s přítelem a vaši sledující na sociálních médiích nevědí, kdo ten přítel je, budou vědět, kdo je to, když je označíte. To je přímo dovede na profil této osoby.

Ale lidé mohou označování také využívat pro nemorální účely. Stejným způsobem, jakým může označování někoho dovést na profil, může někoho dovést na nesouvisející příspěvky, které mohou člověka déle udržet na sociálních médiích, ale příspěvky mohou být také rušivé. Jedním ze způsobů, jak se takovým věcem vyhnout, je být opatrný při tom, co děláte, a vyhnout se takovým platformám.

To se mi líbí

Všichni víme, že líbí se může být docela rušivé. Když zveřejníme fotku, všichni rádi kontrolujeme počet lajků, které dostáváme. Celkově to také aktivuje naši mozkovou odměnnou soustavu. S časem sociální sítě jako Facebook zvažují skrýt celkový počet lajků. Nejlepší způsob, jak omezit pokušení, je vzdálit se od sociálních sítí nebo omezit jejich užívání.

Herní prvky

Mnoho aplikací využívá tyto procesy k zvýšení interakce. Například aplikace může uživateli položit mnoho otázek, které musí odpovědět posunutím nebo klepnutím. Nejen seznamovací aplikace, ale mnoho obecných aplikací se snaží o zahrnutí herních prvků. Nejlepší způsob, jak se těmto věcem neoddávat, je takové aplikace nestahovat. Také byste měli zajistit, aby vaše děti hrály pouze hry vhodné pro děti.

Aplikace odkazující na jiné aplikace

Mnoho aplikací vyžaduje, abyste se přihlásili nebo ověřili svou identitu pomocí svých sociálních médií. To možná víte, pokud jste se pokusili smazat aplikace jako Facebook Proto je to těžší, než to vypadá. Mnoho aplikací vyžaduje, abyste sdíleli data nebo účet na platformě (obvykle Facebook), abyste se úspěšně zaregistrovali na jejich aplikacích. Tyto metody vás zabraňují v odinstalování konkrétní aplikace. Ale je možné snižovat pokušení používat takové aplikace.

Například můžete smazat ikonu aplikace. Pokud tak učiníte, budete muset jít do nastavení a otevřít aplikaci pokaždé, když ji budete chtít otevřít. Aplikace bude také mimo dohled. Takže to byly pět věcí, které děti připoutávají k aplikacím.

Rodiče však musí rozumět technikám, které tvůrci aplikací používají k zvýšení pokušení. Pak musí o tom vzdělat své děti. Použití nástroje jako Avosmart bude vždy prospěšné a jistě udrží závislost pod kontrolou.