Jak udržet soukromí a bezpečnost dat vašeho dítěte online. Zkontrolujte 4 tipy

Jak zabezpečit soukromí a ochranu dat vašeho dítěte na internetu

Dětské online soukromí a zabezpečení dat

Naučení vašich dětí bezpečnému používání internetu je zásadní věc. Děti dnes začínají používat elektronická zařízení v opravdu nízkém věku. V takových případech se zachování jejich soukromí a zabezpečení dat stává hlavním problémem, protože online materiál je snadno dostupný. Internet má odpověď na nejpodivnější otázky a může vám pomoci téměř s čímkoli, co potřebujete. Proto děti potřebují mít základní znalosti jeho ovládání, protože ho mohou používat pro své školní aktivity.

Nicméně na internetu jsou temná místa a věci. Viry, hacking, phishing a kyberšikana jsou jen některé z mnoha hrozeb na internetu. Vzdělávání vašich dětí o těchto věcech je něco, co byste měli udělat okamžitě. Avšak jedním z nejlepších nástrojů, které můžete použít k zajištění online soukromí a zabezpečení dat vašeho dítěte, je Avosmart.

Co dělá Avosmart?

Je to jeden z nejlepších nástrojů pro rodičovskou kontrolu a s Avosmartem můžete dělat spoustu věcí. Umožňuje vám dělat tyto tři hlavní věci:

  • Kontrola Avosmart vám umožňuje filtrovat webové stránky a nastavit časový limit na hry, aplikace a cokoli jiného, co podle vás brání produktivitě vašeho dítěte.
  • Správa:  Avosmart vám umožňuje upravit nastavení a prohlížet si zprávy odkudkoli.
  • Kontrola:   Avosmart poskytuje snadný přístup a umožňuje vám zkontrolovat, kde se vaše dítě právě nachází nebo kde bylo vaše dítě před nějakou dobou.
Online soukromí dítěte

Má mnoho dalších funkcí, jako je bezpečný vyhledávací režim speciálně pro Google a YouTube. Avosmart hodnotí obsah na stránce. Pokud není vhodný pro děti, zablokuje tuto stránku. Tato funkce je zásadní, pokud jde o filtrování násilného, pornografického a podobného obsahu pro dospělé. S Avosmartem můžete být jisti, že vaše dítě navštěvuje pouze bezpečné a dětsky přátelské stránky. Navíc, když se vaše dítě pokusí navštívit zablokovanou stránku, uvidíte to na přístrojové desce.

Můžete sledovat, co vaše dítě sleduje na YouTube, a zablokovat to, pokud to není vhodné. Také vám umožňuje blokovat určité hry a nastavit limit na herní aktivitu. Instalace a používání Avosmartu je stejně snadné.

Vše, co musíte udělat na Avosmart, je zaregistrovat se a vytvořit si účet zdarma; poté potřebujete nainstalovat aplikaci na telefon vašeho dítěte. Jakmile začne fungovat, můžete získat přístup ke všemu na dálku. Celkově je to jednoduchý proces a je to nejlepší nástroj, který vám pomůže sledovat aktivity vašeho dítěte. Přejděme k tomu, jak můžete udržet online soukromí a bezpečnost dat svých dětí.

Vzdělávejte je

Po pochopení, jak většina zlodějů a podvodníků operuje přes internet, pochopíte důležitost vzdělávání lidí o tom. Mnoho zlodějů, kteří kradou identity, nejsou skuteční hackeři. Ve skutečnosti mají potenciál těch lidí, kteří vám vykradou dům, protože váš klíč od domu byl pod rohožkou.

Můžete svým dětem představit základní techniky digitální obrany. Zahrnuje věci jako neklikání na podezřelé odkazy a nesdílení osobních údajů s cizími lidmi na internetu.

Komunikujte

Jako rodič je vaší povinností komunikovat s vašimi dětmi, vědět, co dělají a s kým. Kromě toho, že se zajímáte a zapojujete se do jejich života, je můžete také vzdělávat. Pomůže jim to v rozpoznávání předčasných signálů někoho, kdo se snaží narušit jejich soukromí. Upozorní je a vytvoří v dětech pocit opatrnosti a zodpovědnosti.

Když se zajímáte o život svého dítěte, dozvíte se hodně věcí. Možná jsou vaše děti znepokojené a cítí něco podezřelého v chování někoho, koho nedávno potkaly online. Nejlepší příležitostí k hovoru s vašimi dětmi o krádeži identity a porušení bezpečnosti je, když vidíte hlavní příběhy o tom. Můžete je vzdělávat o tom, jak k tomu dochází a jak mohou udělat maximum pro prevenci jakýchkoli takových věcí, které by se jim mohly stát.

Překážet

Je to jeden z nejjednodušších přístupů. Musíte pouze blokovat webové stránky, které jsou pro děti nepřátelské. Aplikace pro rodičovskou kontrolu, jako je Avosmart, jsou v takových situacích ideální. Případně můžete takové webové stránky zablokovat a být nad věcí. Můžete také blokovat online přátele vašich dětí, kteří se zdají být pochybní. Navíc bude prospěšné blokovat rizikové aplikace a webové stránky.

Limit

Omezení času stráveného u obrazovky je jednou z nejčastěji vyhledávaných možností. Pokud se vaše děti setkávají s lidmi, kterým lze důvěřovat s rizikem, můžete omezit jejich čas strávený u obrazovky. Stejně jako více kilometrů na autě zvyšuje riziko nehod, více času stráveného online zvyšuje riziko stát se obětí online podvodů. Můžete nastavit nejen čas strávený u obrazovky pro děti, ale pro každého ve vaší rodině. Celkově to bude pro všechny dobré trávit kvalitní čas s našimi blízkými místo telefonů.

Sedět se svými dětmi a diskutovat a vzdělávat je o nebezpečí na internetu je dobrá věc. Nicméně, i ti nejmoudřejší děti mohou někdy spadnout do takových pastí. Proto bude ideální mít podporu aplikací pro rodičovskou kontrolu, jako je Avosmart. Úplně zajistí bezpečnost dat a soukromí vašeho dítěte na internetu. Výzkumná data.