Chraňte své děti s aplikacemi pro geofencing

Jak funguje Lokalizátor rodiny

Podle statistik je v samotných Spojených státech vystaveno zneužívání asi 678 000 dětí. Pokud to zúžíme, dostaneme se k počtu 9,2 dítěte na každých 1000 dětí ve Spojených státech. Pokud se do toho ponoříme hlouběji, asi 7% z těchto dětí jsou oběti sexuálního zneužívání a 11% z nich jsou oběti fyzického zneužívání. V roce 2018 v důsledku všech těchto věcí zemřelo asi 1800 dětí. A tady je ta nejšokující věc. Většina těchto obvinění ze zneužívání dětí pocházela od právníků, policejních důstojníků, učitelů a jiných profesionálů, kteří měli s dítětem kontakt.

Nástup a zvýšení používání internetu usnadnilo pachatelům zneužívání dětí. Ale měli bychom si pamatovat, že technologie je přátelská nebo ne, jak ji vytvoříme. Různé technologické nástroje mají vysoký potenciál k prevenci zneužívání dětí. Jedním z takových nástrojů je geofencing. Je to technologická inovace, která může být v tomto ohledu velmi důležitá. Takže zde je návod, jak pomocí toho můžete udržet své děti v bezpečí aplikace pro geofencing .

Geofencing

Abyste pochopili, jak vám geofencing pomůže chránit vaše děti před zneužíváním, je nezbytné vědět, co geofencing je. Všichni už známe GPS, což je Globální polohový systém , se všemi jeho využitími. Tyto GPS systémy využívají pozemní stanice, satelity a přijímače k zobrazení přesné polohy člověka nebo objektu na naší planetě. Hlavně se používá v virtuálních mapách pro nalezení přesné polohy konkrétního místa. Mnoho z nás již používá GPS v našich telefonech a automobilech. Také jej používáme v dalších zařízeních pro vyhledání polohy přítele nebo jednoduše pro navigaci ulicemi.

Pokud chcete pochopit geofencing, stačí rozšířit koncept GPS tím, že vymezíme polohu a vytvoříme kolem ní hranici. Můžeme vytvořit neviditelné hranice a ploty na místě pomocí zařízení, které mají software RFID a schopnosti GPS.

Po vytvoření geofence ho můžete vidět ve svém zařízení jako virtuální hranici. Přijímá připomínky a upozornění, když osoba nebo věc vstoupí do nebo opustí hranice geofence. Fungovat bude pouze tehdy, pokud předmět nebo osoba nosí sebou jakékoli monitorovací zařízení. Předměty jako smartphony a tablety mají vysokou úroveň kompatibility s technologií geofencing.

Celkově lze říci, že geofencing je poměrně chytrá technologie, která má různé praktické aplikace. Geofencing můžete použít k odesílání prodejních akcí nebo dokonce k pasení dobytka. Komerční využití technologie geofencing se po celém světě významně zvyšuje. Jednou z nejnovějších technologií geofencing je v nástrojích rodičovské kontroly pro sledování polohy dětí.

Jak funguje lokalizátor rodiny

Jak souvisí bezpečnost dětí s geofencingem

Pokud jde o využití technologie, je nejlepší být o krok napřed před vašimi dětmi. Nyní zde je, jak vám geofencing může pomoci zabezpečit vaše děti úspěšným nastavením virtuálních parametrů pro vaše děti.

Začněte vymezením bezpečných zón

Běžnými příklady bezpečných zón mohou být domovy a školy. Rodiče mohou sledovat své děti pomocí notebooků, tabletů a telefonů nastavením virtuálních hranic kolem bezpečných zón. Tito kroky poskytnou rodičům jasnou představu o poloze jejich dětí. Navíc se vyvolají upozornění, která budou aktivována, když dítě překročí virtuální hranice.

Upozornění pro nebezpečné zóny

Je normální, že se rodičům nelíbí, když jejich děti překročí povolené hranice. Takže, pokud s tím nejste v pořádku, je nejlepší zvážit použití aplikací s funkci geoplotu, které mají potenciál spustit alarm, který vás informuje, kdy vaše děti překročí virtuální hranice. Mnohokrát predátoři lákají děti do škodlivých a nebezpečných přátelství. Pokud máte aplikaci s funkcí geoplotu, vždy budete vědět, kdy dojde k porušení těchto hranic.

Sledování dospívajících, kteří řídí

Pokud vaše dítě řídí, je rozumným krokem nastavit aplikaci s funkcí geoplotu pro vozidlo. Když vozidlo překročí povolenou hranici nebo opustí povolené zóny, budou spuštěny alarmy, které vás upozorní, že vaše dítě překročilo povolené zóny.

Jak udržovat online bezpečnost vašich dětí?

Navzdory všem těmto opatřením je důležité mít záložní možnost, která zajistí, že vaše děti budou na internetu v bezpečí. Avosmart je nejlepší nástroj, který zaručí bezpečnost vašich dětí na internetu . Dělá mnoho věcí, od udržování vás v obraze až po zabránění zobrazování dospěláckého obsahu, když je vaše dítě online.

Použitím Avosmartu můžete vědět, co vaše děti dělají na internetu. Můžete vědět, s kým mluví a také získat přehled o jejich online aktivitách. Navíc můžete blokovat stránky, které obsahují dospělácký obsah. Můžete také blokovat YouTube kanály pokud jsou pro vaše děti potenciálně škodlivé. Kromě toho můžete nastavit časové limity pro aplikace, abyste zajistili, že vaše děti na nich nestráví příliš mnoho času. Pomáhá také při geofencingu a informuje vás o přesné poloze vašich dětí. Celkově vzato, Avosmart je fantastický nástroj, který se postará o vaše děti na internetu a zajistí, že budou v bezpečí.