Rodičovská kontrola Windows. Proč byste měli jako rodič používat rodičovskou kontrolu pro počítače Microsoft?

rodičovská kontrola Windows

Internet se stal důležitou součástí našeho každodenního života. Přináší nám veškeré informace o světě a ještě dále jen jedním kliknutím. Ale opět, vše na internetu jsou pouze informace. A data mohou být dobrá nebo špatná, správná nebo špatná, inspirující nebo zavádějící. Pokud jste rodič, tyto věci by vás měly znepokojovat.

Když necháte své dítě používat internet, dáváte mu nebo jí přístup ke všem těmto informacím. Myslíte, že si vaše dítě dokáže poradit se všemi těmito informacemi? Děti jsou zvídavé. Chtějí se učit všechno. Ale nejsou dostatečně zralé na to pochopit rozdíl mezi dobrem a zlem.

Jaké tedy je řešení? Kdyby to bylo před deseti nebo dvaceti lety, odpověď by možná byla tak jednoduchá jako 'Nenechávejte své dítě používat internet'. Ale to dnes nezní jako proveditelné řešení. Jako rodič je pro vás nejlepším řešením použít Microsoft rodičovskou kontrolu .

Všechno má své pro a proti a to samé platí pro internet. Nemůžete zabránit svému dítěti v používání internetu jen kvůli pár špatným vlivům. Místo toho byste měli sledovat a ovládat aktivitu svého dítěte pomocí Microsoft rodičovské kontroly. Již sledujete a staráte se o fyzickou aktivitu svých dětí. Tak proč nezačít používat Avosmart pro Microsoft počítače?

Co je to Avosmart Windows rodičovská kontrola?

S narůstajícími obavami rodičů ohledně nadměrného používání internetu přišel Microsoft s funkcí rodičovské kontroly. Často slyšíme příběhy o dětech, které tráví příliš mnoho času hraním her na internetu a na sociálních médiích. Ale to, co nerozumíme, je nějak více znepokojující. Děti často propadnou závislosti na dospěláckých webových stránkách v něžném věku.

Avosmart pro počítače se systémem Windows bere v potaz všechny tyto body. Umožňuje rodičům kontrolovat online aktivitu svých dětí. Jako rodič můžete rozhodnout, co vaše děti budou používat a co ne? Všechny tyto funkce dělají z Avosmartu nejlepší online platformu na ochranu dětí pro počítače s Windows.

Jak funguje rodičovská kontrola Windows?

Microsoft rodičovskou kontrolu poskytuje rodičům přístup k online aktivitě svých dětí. Jako rodič můžete blokovat určité webové stránky nebo nastavit časovač, který omezuje používání her a sociálních médií. Můžete také na dálku sledovat, co vaše dítě na internetu prohlíží. Rodičovská kontrola Microsoftu může také sledovat polohu počítače. Můžete ji přizpůsobit tak, aby hlídala, kam vaše dítě chodí, a to i z vaší kanceláře. Existuje mnoho dalších funkcí, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Rodičovská kontrola Windows

Proč je nutné uplatňovat rodičovskou kontrolu?

Hovořili jsme o zlých vlivech internetu. Ale to nestačí. Všichni víme o generační propasti. Existují věci, o kterých se vaše dítě těžko baví s vámi. Vaše dítě může trpět. Každý den slyšíme případy šikany. Když dítě prochází takovou situací, snaží se najít řešení na internetu. S rodičovským ovládáním Microsoftu můžete sledovat historii prohlížení vašich dětí a poskytnout jim mentální podporu. Jako rodič musíte podporovat své dítě v každé situaci. Ale jak máte pomoci, když nevíte, čím si vaše dítě prochází? S rodičovským ovládáním Microsoftu můžete získat lepší představu o tom, čím si vaše dítě prochází.

Další jedinečné funkce rodičovského ovládání Microsoftu

Jako rodič máte více zkušeností z reálného života. Ale pokud jde o internet, jsou vaše děti chytřejší. Patří k generaci, která začala internet používat hned od narození. Velmi dobře vědí, jak smazat historii prohlížení, vyčistit mezipaměť atd. Avšak rodičovská kontrola Microsoftu je chytře navržena. Když používáte rodičovskou kontrolu, je omezeno, kolik webových stránek nebo aplikací můžete zablokovat. Rodič nemůže zabránit všem zdrojům, které nejsou pro jejich děti vhodné. Rodičovská kontrola Microsoftu přichází s řešením. Tato funkce rodičovské kontroly analyzuje obsah webové stránky. Pokud obsah stránky vypadá nevhodně, tato funkce okamžitě zablokuje webovou stránku pro jakékoliv další použití. Můžete sledovat všechny tyto zablokované aplikace a weby na dálku. Tato funkce je tím, co dělá rodičovskou kontrolu Microsoftu nezbytnou pro všechny rodiče.

Závěrečná slova

Hned od narození se staráte o každou malou věc týkající se vašeho dítěte. Sledujete, co jedí, kam chodí, co mají rádi nebo nemají rádi atd. Ale většina rodičů opomíjí jeden běžný prvek obecně. Nesledují internetovou aktivitu svých dětí. Rodiče si neuvědomují, jak moc internet ovlivňuje jejich děti. Děti stráví významnou část svého dne použitím internetu. Cokoli sledují nebo prohlížejí online, významně ovlivňuje jejich vědomou a podvědomou mysl. Začínají ztrácet zájem o fyzické interakce, protože internet je odřezává od reálného světa. Fyzické interakce jsou základem naší společnosti. Kvůli nadměrnému používání internetu se mladí lidé často obtížně zapojují do komunity. Dobrá zpráva je, že tyto věci můžeme napravit. S rodičovskou kontrolou Microsoftu byste měli sledovat a omezovat online aktivitu vašeho dítěte. Vaše dítě možná nedokáže rozlišovat správné od špatného. V této situaci musí rodič vstoupit a vzít kontrolu. Mladé dny jsou dobou, kdy můžete tvarovat mysl svých dětí. Vezměte kontrola směru života vašeho dítěte s Microsoft rodičovským kontrola, než se stane pozdě.