Rodičovská kontrola pro Fortnite. Nejlepší 5 tipů.

Rodičovská kontrola pro Fortnite

Poslední roky jsme byli svědky nárůstu počtu dětí hrajících Fortnite, online hru typu battle royale. Začíná se všemi hráči v letadle. Hrací zóna se časem zmenšuje a v hře je přibližně 100 hráčů. Musí se mezi sebou bojovat a zabíjet a poslední přeživší vyhraje hru. Fortnite je dnes mezi dětmi nesmírně populární a rodiče kvůli tomu začínají být trochu nervózní.

Fortnite má hodnocení PEGI 12+, což znamená, že je vhodné pro děti starší 12 let. Avšak hodnocení PEGI nebere v úvahu celou situaci. Hráči se mohou setkat s urážlivým jazykem v in-game chatu. Je to něco, co dělá každého rodiče nervózním. Navíc, velmi návyková povaha hry a to, jak je každý k ní okamžitě přitahován, je něco, co rodiče nepovažují za povzbudivé.

Fortnite je skutečně tak přitažlivá hra, že všechny děti ji chtějí hrát. I když ji nehrájí, Fortnite je to jediné, o čem chtějí mluvit. Existuje tolik případů, kdy děti hrají Fortnite několik hodin s nasazenými sluchátky. Taková je povaha této hry. Pokud se tato činnost bude pokračovat, z hlediska zdraví to nevypadá dobře. Dříve se děti scházely venku a pravidelně hrály venkovní sporty. Dnes se zdá, že vše, co dělají, je zírat na monitor hodiny a proklínat své nepřátele. Rodiče mají velký důvod se o tuto herní závislost starat.

Důvody, proč je Fortnite tak populární

Aby jste mohli kontrolovat herní hodiny vašeho dítěte, musíte vědět, proč je u dětí tak oblíbené. Kromě toho musíte znát některé kritické aspekty produktu, abyste pochopili jeho popularitu. Zde jsou některé důvody:

 • Příslušnost:  Děti přirozeně potřebují patřit a být součástí skupiny. Protože hraní Fortnite toto zajišťuje, děti se jí zcela oddávají. Takže mohou být součástí skupiny a účastnit se herních konverzací.
 • Je to návykové:  No, je to docela zřejmé, ale nemůžete to popřít. Fortnite je poměrně návykový, a to nejen mezi dětmi, ale také mezi mnoha dospělými.
 • Je to zdarma:  Hra Fortnite je dostupná zdarma pro všechny platformy, jako jsou PC, PS4 a Xbox One. Proto se o ni všichni zajímají. Navíc nabízí tolik funkcí, přestože je zdarma. Lidé ji proto stále stahují.
 • Všechny cool děti hrají:  Děti mají toto zvláštní zvyk dělat něco, co by dělalo cool dítě. A protože Fortnite hrají všechny cool děti, tak to chce udělat i vaše dítě.
 • Adrenalinový nával:  Stejně jako u jakékoliv jiné hry v průmyslu, Fortnite dává dětem nával emocí. Na to se děti, obzvláště kluci, těší. Proto je zřejmý nárůst hráčů.
Rodičovská kontrola pro Fortnite

Jak může být do Fortnite zavedena rodičovská kontrola?

Rodiče z celého světa se musí divit, jak ovládat své děti, aby nehrály tuto návykovou hru. Někteří dokonce zkoušeli uplatnit metody, aby je od hraní odradili. Avšak mnozí čelí vedlejším účinkům a způsobují spory v rodině. Pokud jim to není dovoleno, začnou vzdorovat. Stalo se to tak vážným problémem pro rodiče. Vše, co chtějí, je vést své děti k produktivitě. Proto bychom chtěli navrhnout některá jednoduchá a účinná opatření pro jejich kontrolu.

 • Rodiče by měli vzdělávat své děti o čase stráveném u obrazovky a o zdravotních účincích dlouhého zírání na monitor. Ale neměli by ho úplně zakázat.
 • Měl by být jemný rovnováha mezi rekreací a produktivitou. Pokud dítě studuje 2 hodiny, může poté pokračovat a hrát Fortnite po dobu jedné hodiny.
 • Rodiče by mohli mít rodinný čas jednou za den, aby mluvili se svými dětmi a motivovali je k tomu, aby se zlepšili v ostatních věcech.
 • Otcové by mohli hrát významnou roli tím, že by motivovali děti k hraní venkovních sportů. Takže, pokud chcete kontrolovat herní hodiny svého dítěte, vyjděte s nimi ven a možná si zahrajte hru na chytání? Nebo je přimějte jít na relaxační večerní běh. To by nejen snížilo jejich dobu strávenou před obrazovkou, ale také by posílilo vazbu.
 • Nastavte hranice pro obecné použití technologií pro každého v domácnosti. Tímto způsobem můžete kontrolovat používání technologií v domácnosti. Navíc, vaše dítě se také necítí opuštěné nebo nemyslí si, že je tou jedinou osobou, která má hranice. Je to tedy dobré pravidlo.

Avšak, můžete blokovat Fortnite a dokonce nastavit časový limit na hru s Avosmartem.

Jaké jsou funkce Avosmartu?

 • Kontrola S pomocí Avosmart můžete filtrovat a kontrolovat stránky a dokonce nastavit časový limit na cokoli, co přijde do cesty vašich dětí.
 • Zkontrolujte S Avosmart můžete snadno získat přístup k současné i minulé poloze vašeho dítěte.

Existuje také bezpečný vyhledávací režim pro platformy jako Google a YouTube. Kontroluje obsah stránky a blokuje ji, pokud stránka není vhodná pro děti.

Nemusíte se již dále obávat, protože nyní můžete být zcela jisti, že vaše děti navštěvují pouze bezpečné stránky pro děti. Rodiče mohou blokovat konkrétní kanál nebo video, pokud zjistí, že to není vhodné.

Instalace Avosmart je snadná a je to jeden z nejlepších způsobů, jak sledovat online aktivity vašich dětí. A nyní zde je pět věcí, které děti připoutávají k aplikacím.