Způsoby, jak chránit děti před podvody ve volných hrách

Způsoby, jak udržet děti v bezpečí před podvody ve volných hrách

Tento článek je obzvláště pro vás, pokud vaše dítě hraje hodně bezplatných her na internetu. Jako rodič je váš zájem velmi rozumný a autentický. V dnešní době je velmi n challengingé udržet děti daleko od hraní her na internetu. Současná generace má snadný přístup k telefonům, počítačům a tedy i herám. Navíc je to pro ně jedna z nejlepších zdrojů zábavy. Někteří rodiče také preferují, aby si jejich děti hrály hry doma, protože jsou tak pod jejich dohledem.

Jako rodiče jsme často těmi, kdo představuje dětem digitální zařízení a hry. Ale musíme vědět, na jaké nebezpečí to nese. Některé z těchto hrozeb zahrnují kyberšikanu, změnu chování, závislost a v některých případech dokonce i duševní problémy. Kromě těchto věcí jsou na internetu podvodníci, kteří chtějí, aby naivní děti padly do jejich pastí. To jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste neměli stahovat hry náhodně nebo z neznámých zdrojů. Dále zde jsou některé způsoby, jak udržet vaše děti v bezpečí před online podvody v bezplatných hrách na internetu.

Způsoby, jak se vyhnout podvodům ve hrách

Způsoby, jak udržet děti v bezpečí před podvody v bezplatných hrách

Navštěvujte a hrajte pouze na spolehlivých stránkách.

Existuje spousta organizací, které na své webové stránky umisťují bezplatné hry. Často své hry nedávají na autentické platformy, protože chtějí, aby lidé hráli hry na jejich webových stránkách. Navíc je to snazší než platit provizi autentickým stránkám za umístění jejich hry tam.

Lidé si myslí, že hraní her na takových webových stránkách není taková věc. K vašemu překvapení je však s hraním her na takových webových stránkách spojeno mnoho rizik. Protože takové webové stránky mohou také vystavovat falešné odkazy, spamové odkazy a další otravné vyskakovací okna, může to vám způsobit hodně škody a nebude to ani vhodné pro vaše děti. Proto vždy, když si stáhnete nebo zahrajete hru online, ujistěte se, že stránka je důvěryhodná.

Vždy se seznámte s recenzemi.

Pokud se seznámíte s recenzemi na hru zdarma, zjistíte, že většina z nich má dobré a špatné recenze. Musíte však hru hodnotit tím, že pečlivě zvážíte obě recenze. Nicméně, pokud najdete recenzi, která mluví o tom, že hra není bezpečná k hraní, bude nejlepší se jí vyhnout; proto musíte recenze číst detailně. Pokud má hra většinu dobrých recenzí, můžete si stáhnout hru zdarma. Pokud to však není případ, musíte se jí vyhnout nebo provést důkladný výzkum, abyste zjistili, zda byste měli hrát, nebo ne.

Vždy sledujte skutečné a ověřené vývojáře.

V současné době je vývoj her náročným úkolem s velkou konkurencí. Každý může vyvíjet hru, pokud do toho vloží práci, protože většina zdrojů je v první řadě zdarma. Pokud chcete zajistit, že je vaše dítě v bezpečí při hraní bezplatných online her, bude dobré shromáždit nějaké informace o vývojáři hry.

Pokud se ponoříte do detailů, pravděpodobně získáte podrobné recenze o konkrétním vývojáři her a jeho tvorbě. Celkově lze říci, že sledování vývojáře her může být prospěšné pro sledování online herních sezení vašeho dítěte.

Neveďte si příliš záležet na falešných odkazech.

Podvodníci mají ve zvyku zanechávat falešné odkazy s lákavými nástrahami. Navíc se takové věci často dějí na stránkách s bezplatnými hrami, protože sem přichází mnoho uživatelů hrát. Pokud zvážíme počet lidí, je snadné, že někteří lidé na takové věci naletí.

Tyto odkazy vypadají velmi přesvědčivě. Například můžete náhodně vidět bezplatné nabídky a uplatnitelné kupóny (které obecně mají v realitě vysokou hodnotu) na těchto stránkách. Pokud na tyto odkazy kliknete, je pravděpodobné, že budete muset čelit jejich závažným důsledkům. Může to být cokoli od viru, který se automaticky dostane do vašeho PC, až po něco tak vážného jako odhalení údajů o vašem účtu.

Plně využijte nastavení soukromí a zabezpečení.

 Většina hráčů zakázá svá zabezpečovací nastavení, aby získala rychlejší zážitek z hraní. I když vám někdo poradí, abyste to udělali, neměli byste to poslechnout, protože to není dobré. Nastavení soukromí a další zabezpečovací řešení nám pomáhají zůstat v bezpečí, zatímco stahujeme a hrajeme jakoukoli bezplatnou hru. Dokonce nás chrání před tím, abychom nespadli do léček.

Stává se to, když se pokusíme kliknout nebo náhodou narazíme na škodlivý odkaz. Když se to stane, bezpečnostní řešení blokují náš přístup a okamžitě nás upozorní. Proto byste měli také dvojnásobně kontrolovat odkazy, které navštěvujete pro vaši bezpečnost. Navíc musíme pochopit význam nastavení soukromí a bezpečnostních řešení a nevypínat je jen kvůli lepší hratelnosti hry.

Použijte rodičovský kontrolní software jako Avosmart.

Konečně, pokud používáte nástroje pro rodičovskou kontrolu, riziko, že vaše dítě spadne do takových pastí, překvapivě klesá na nulu. Nástroje jako Avosmart budou v takových případech vaším nejlepším přítelem. Umožňuje vám blokovat potenciálně škodlivé webové stránky a dokonce nastavit časový limit na hry vašeho dítěte . Navíc můžete upravit nastavení tak, aby děti musely každýkrát získat souhlas rodičů pro hraní nové hry.