Co se děje s Instagram Kids?

Co se děje s Instagram Kids?

Mnozí se domnívají, že nejnovější podnikání Facebooku s cílem vytvořit Instagram pro děti je mistrovské dílo. Avšak mnoho lidí také věří, že je to zbytečné. V současné době nikdo nemůže s jistotou říci, zda bude nakonec vyvinuto nebo ne. Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních platforem v současné době. Vytvoření dětské verze by mohlo být velmi přínosné. Ale nejsou většina dětí na Instagramu už teď?

Ačkoli by dětem měl být poskytnut přístup k technologiím na základě jejich potřeb, řešení, které vymyslel Instagram, je trochu odpudivé. Navíc zmenšená verze hlavní aplikace nevyřeší současné problémy serveru. Ve skutečnosti by lepším řešením bylo pracovat na opravě pro Instagram tak, aby mohly být řešeny jeho bezpečnostní obavy.

Nová aplikace Instagram Kids údajně má několik nových funkcí pro rodičovskou kontrolu. Nicméně, nemohlo by to být začleněno do současné aplikace? Navíc, vytvoření zcela nové aplikace jen přidá k záměně. Facebook proto oficiálně celý projekt pozastavil. Nyní tvrdí, že tento čas využijí k udržení kontaktu s rodiči, dětmi a politiky. I když je to možná moudré, jejich úsilí musí být komplexnější, pokud chtějí, aby byla aplikace úspěšná.

Většina dětí je již online. Aplikace Instagram Kids

V dnešním světě rodiče dávají svým dětem mobilní telefony příliš brzy v jejich životě. Někdy je to spojeno s jejich vlastní bezpečností, kdy mohou zavolat komukoli, pokud potřebují pomoc. Avšak rodiče si musí uvědomit, že tento plán může také selhat. Většina dětí ve věku mezi 10 a 12 lety je již online na sociálních mediálních platformách. I když mnoho aplikací má věková omezení, není tak těžké je překonat. Instagram Kids má v úmyslu pomoci zavést rodičovské kontroly, stejně jako bezpečnost. Takže idea a přístup musí navzájem doplňovat. Z tohoto důvodu se Facebook rozhodl projekt pozastavit.

děti online

Nová aplikace se zamýšlí především pro děti mezi 10 a 12 lety. Navíc by se funkce měly primárně zaměřovat na filtrování obsahu, eliminaci reklam a zahrnování rodičovských oprávnění. Každé dítě by potřebovalo souhlas rodičů dokonce i pro otevření aplikace. Rodiče také mohou dohlížet na dobu, kterou stráví dítě v aplikaci a kontrolovat, kdo jim může posílat zprávy. Takto bude aplikace zcela bezpečná pro děti.

Facebook má ještě mnoho takových funkcí k odhalení nebo vývoji. Jejich nedávný úspěch v navázání kontaktu s rodiči a politiky naznačuje silný cíl. Navíc jejich myšlenka se zdá být v pořádku u všech jednotlivců. Jejich ideologie se musí trochu změnit, aby bylo možné efektivně dosáhnout hlavního cíle této nové aplikace.

Značné procento populace si myslí, že Instagram Kids je zbytečný, protože většina dětí je již připojena. Ale nedávná data týkající se duševního zdraví u dospívajících naznačují, že současná verze nemusí být nejbezpečnější. Děti jsou neustále náchylné k urážlivým komentářům a toxickým účtům. Kromě toho mnoho botů podporuje nelegální a dospělé aktivity. Proto musí vyjít nová verze pro děti, ale Facebook ji potřebuje správně optimalizovat.

Pokračující zaměření na bezpečnost dospívajících

Mnoho zpráv v poslední době vyvolalo obrovské obavy týkající se zkušeností dospívajících na Instagramu. Bereme to v úvahu, také je jisté, že celý průběh aktualizace je také jistý. Mnoho zdrojů naznačuje, že Instagram bude brzy přepracován. Proto i pauza na Instagram Kids by ovlivnila, jak hlavní aplikace funguje. Potřebujeme se více zaměřit na bezpečnost dětí do věku dospívání, dokud nevyjde Instagram Kids.

Rodičovské kontroly mohou někoho dostat jen tak daleko. Děti jsou dost chytré na to, aby zjistily způsoby, jak je obejít rodičovské kontroly . Dozor je zcela jiná záležitost. Pokud Instagram rodičům nabídne způsob, jak se zapojit a sledovat aktivitu svého dítěte, je to skutečně situace, ve které všichni vítězí. Instagram neustále zkoumá problémy v každé oblasti. Čím více problémů objeví, tím více inspirace mají pro lepší nápady a změny.

Na rozdíl od obecné víry, ne všechny aktualizace Instagramu jsou opravami chyb. Příklady zahrnují jejich průkopnickou práci proti šikanování, jako jsou funkce Omezit, Skrýt slova a Limity. Navíc nedávná změna, která umožňuje účtům Instagramu do 16 let být ve výchozím nastavení soukromé, jim přinesla prospěch. Kromě toho je jejich práce na negativním tělesném obrazu nyní také na vzestupu. Nové změny v aplikaci by pomohly dospívajícím dočasně si od aplikace odpočinout. "Take a Break" je funkce, která umožňuje lidem dát své účty na pauzu. Umožňuje jim zvážit, zda je čas, který tráví, smysluplný.

Posílit zapojení rodičů

Pokud jste hledali 'doporučení pro dobu strávenou u obrazovky', je zřejmé, že v tomto ohledu nikdo nemá stejný názor. Rodiče se o své děti starají svými jedinečnými způsoby. Zohledňování všech těchto složitých odchylek může být pro Facebook poměrně složité. Proto musí podporovat zapojení rodičů do svých nových aktualizací. Pokud jsou rodiče neustále zapojeni do digitálního života svých dětí, je větší pravděpodobnost, že zůstanou chráněni.

Kromě některých jiných aplikací, Avosmart je užitečný software pro sledování aktivit vašeho dítěte . S efektivním firewallem a některými skvělými funkcemi vám skutečně pomáhá zůstat ve smyčce. Nástroj pro sledování sociálních médií je důležitý, protože rodičům velmi pomáhá. Můžete sledovat chaty vašeho dítěte v různých aplikacích, jako je Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter atd. Software také umožňuje bezpečné vyhledávání na Youtube a Google vašeho dítěte.

Proto je možné snadno povýšit digitální pohodu svého dítěte instalací tohoto vynikajícího softwaru. S vynikající škálou funkcí je Avosmart základním nástrojem pro vás a vaše děti.