Které webové stránky a hry jsou bezpečné pro vaše děti

Které webové stránky a hry jsou bezpečné pro Vaše děti?

Navzdory veškeré temnotě je světový web výborným místem pro mnoho věcí. Různé webové stránky mohou být škodlivé, ale s patřičnou opatrností mohou vaše děti navštívit mnoho stránek a hrát si několik her které jsou pro ně bezpečné.

Na internetu je téměř pět miliard stránek a ačkoli to může vypadat složitě, je možné vyhledat zábavné a bezpečné hry a webové stránky. Internet může být pro rodiče poměrně přeplněný, což je odrazuje. Bez ohledu na tyto věci existují různé webové stránky vhodné pro děti, které jim pomohou se učit a pomohou jim vytvářet mnoho věcí a vyrůst v něco více než jen konzumenta internetu. Takže zde jsou některé z webových stránek a her, které jsou zábavné a pomáhají jim stát se dobrými žáky.

Které webové stránky & hry jsou bezpečné pro vaše děti

Ideální herní webové stránky pro děti ve věku 2-3 roky

Ulice Sezam

Sesame Street je webová stránka věnovaná klasickým dětským televizním pořadům. Nabízí dětem možnost sledovat videa a hrát hry, zatímco se učí písmena, rýmy, barvy a mnoho dalších věcí.

PBS Kids

Je to webová stránka, která poskytuje inspirující, informující a zábavný obsah. Webová stránka PBS Kids je doplňkem k vysílacímu kanálu. Je plná her na třídění a počítání, zpěvů a různých věcí.

Nejlepší herní webové stránky pro děti ve věku 3-6 let

Když děti dosáhnou pěti nebo šesti let, jsou seznámeny s předškolními koncepty. Je tedy nejlepší ukázat jim webové stránky, které jim s tímto pomáhají. Zde jsou dvě vynikající webové stránky pro děti, které jsou pro jejich věk ideální.

Nick JR.

Nejenže stránka Nick JR obsahuje hry a puzzle, ale také nabízí knihy založené na televizních pořadech stanice. Dále obsahuje aktivity, které pomáhají dětem probudit jejich tvořivost prostřednictvím hudby, umění a módy. S pomocí rodičovských kontrol můžete odemknout plné epizody pro děti, které mohou sledovat na cestách.

National Geographic pro děti

Je to zábavná webstránka pro děti, která nabízí mnoho interaktivních aktivit, které děti povzbudí k objevování a učení, zejména o živočišné říši, zemích a kontinentech. Dále zde je sekce nazvaná "Divné, ale pravdivé!" obsahující mimořádné fakty o všem možném.

Ideální herní webové stránky pro děti ve věku 6-9 let

Děti jsou mladými studenty, když je jim 6-9 let. S tolika pochybnostmi a úkoly musí děti přemýšlet a plánovat dopředu. Zde jsou tedy tři fantastické herní webové stránky pro děti ve věku 6-9 let.

Zajímavosti pro děti

Tato webová stránka je doprovodnou stránkourenomovaného tištěného časopisu, který vyvíjeli národní představitelé v oblasti vývoje dítěte a vzdělávání. Kromě toho nabízí zábavné hry, hlavolamy, příběhy, podcasty, vtipy a mnoho hádanek se skrytými obrázky.

Switch Zoo

Switch Zoo je jak webová stránka, tak aplikace. Je to místo, kde může dětská představivost převzít kontrolu! Děti mohou tvořit, hrát nebo sledovat, co se stane, když vymění vlastnosti zvířete s úplně jiným zvířetem. Navíc mohou také zkoumat, zda tyto nové druhy mohou přežít ve svých domovských biotopech s těmito vlastnostmi.

Rodinné průvodce zábavou od National Geographic

Rodinný průvodce zábavou je bohatým zdrojem obsahu na webové stránce, který je plný obsahu, tipů, experimentů a mnoha dalších věcí. Je doplněním webových stránek National Geographic Kids a Family.

Ideální webové stránky pro děti ve věku 9-12 let

Děti ve věku 9-12 let se mohou stále chovat jako malé děti. Některé z nich se mohou také chovat jako dospělé děti. Děti tohoto věku mají nesmírně vysokou úroveň zvědavosti a také myslí logicky. Takže tyto fantastické herní webové stránky jsou ideální pro děti tohoto věku.

Science Bob

Webová stránka Science Bob podporuje všechny náhodné akty vědy. Pokud může webová stránka udělat vědu zábavnou a příjemnou jako hru, je to Science Bob. Tato webová stránka je organizovaná podle experimentů, nápadů na vědecké veletrhy, otázek a odpovědí a videí.

codeSpark

Tato webová stránka je startup, který je vítězem mnoha ocenění za výuku dětí kódování. Je to herní aplikace, která je na Androidu a iOS. Také obsahuje mnoho příběhů založených na postavách, které pomáhají dětem naučit se základy kódování. Celkově je codeSpark užitečná a zábavná aplikace, která dává studentovi náskok v pracovním prostoru.

Webové stránky, které jsou ideální pro děti všech věkových skupin

Funbrain

Funbrain je webová stránka, na které děti mohou hledat hry, videa a knihy rozdělené podle různých stupňů obtížnosti. Celkově je Funbrain webovou stránkou, která je splněným snem pro zaneprázdněného a organizovaného rodiče.

Funology

Pro ty, kteří to nevěděli, Funology je vědecký termín pro zábavu. Tato herní stránka je tak zábavná, jak to jen zní, a obsahuje mnohem více než jen hry. Funology zahrnuje kouzla, zajímavosti, řemesla, recepty a mnoho dalších věcí!

Jak byste měli zajistit, aby vaše dítě bylo na internetu v bezpečí?

Odpověď na to je jednoduchá: Avosmart. Je to vynikající rodičovská kontrola nástroj, který vás udrží informované o aktivitách vašich dětí na internetu. S Avosmartem můžete blokovat webové stránky a aplikace obsahující potenciálně škodlivý obsah. Také můžete zkontrolovat jejich historii . Navíc Avosmart vám poskytne užitečné informace o jejich online aktivitách.