Nejlepší chytré hodinky pro děti

Nejlepší chytré hodinky pro děti

Není to tak, že by si mohli nosit chytré hodinky , jen dospělí. Nejen to, ale na trhu je také široká škála modelů chytrých hodinek, které jsou nejlepší pro mladé publikum. Některé z těchto chytrých hodinek také mají hry a další vzdělávací materiály.

Všechny tyto důvody mohou být skvělými motivy pro investici do chytrých hodinek pro děti, včetně těch s fitness sledovači.

Chytré hodinky s fitness sledovači jsou skvělé, protože během prázdnin potřebují rodiče zajistit, aby jejich děti byly aktivní místo toho, aby byly přilepené ke svým telefonům a postelím. Můžete také být kreativní a koupit svým dětem chytré hodinky s kamerou. Pokud je vaše dítě pre-teen nebo teen, můžete také prohlédnout nejlepší chytré hodinky pro dospělé a teenagery.

Jak koupit a co zvážit při koupi nejlepší chytré hodinky pro vaše dítě?

Na trhu je široká škála různých funkcí, které můžete hledat při nákupu chytrých hodinek pro vaše dítě. Některé z nich jsou čistě pro zábavu, zatímco některé jsou skvělé pro děti, protože podporují učení.

Pokud jste aktivní rodina, pak je Fitbit Ace skvělou volbou pro vaše dítě, protože ho motivuje sledovat své každodenní aktivity, což pomáhá zvyšovat jejich kondici. Ať už hledáte cokoli, zde je seznam, který má něco pro každého, kdo chce koupit chytré hodinky. Takže zde je seznam nejlepších chytrých hodinek pro děti, které můžete vybrat pro své děti.

Nejlepší chytré hodinky pro děti

Fitbit Ace 3

Fitbit Ace 3 patří mezi nejlepší chytré hodinky, které můžete pro své děti koupit. Je to nejlepší volba pro sledování kondice.

Předchozí verze, Fitbit Ace 2, byla skvělá pro děti. Ale tento model je téměř dokonalým sledovačem, protože přidává hodně do životnosti baterie. Je sice trochu hrubší a nákladnější, ale Fitbit Ace 3 také nabízí nějaké nové návrhy s více funkcemi, díky monitoru srdečního tepu, který je hned pod kapotou.

Ačkoli má skvělé funkce a vypadá skvěle, nemá žádné konkrétní postavy nebo propojení s filmy. Přesto by mohl být skvělý pro dospívající.

Fitbit Ace 2

Fitbit Ace 2 byl navržen tak, aby pomáhal dětem starším šesti let včas se naučit a zavést zdravé návyky. Tento hodinky a další podobné hodinky také povzbudí vaše děti k tomu, aby strávily více času aktivními spolu s členy vaší rodiny a přáteli.

Tento model chytrých hodinek je vybaven designem odolným vůči vodě a velmi užitečným nárazníkem. Tento nárazník je nejlepší pro ochranu obrazovky během aktivit souvisejících s dětmi po celý den.

Fitbit Ace 2 také přichází ve výběru odvážných a atraktivních barev vhodných pro děti. Fitbit Ace 2 také přichází s novými animovanými ciferníky, motivačními výzvami, které budou udržovat děti v pohybu a mnoha barevnými avatary a fotografiemi pro personalizaci jejich profilů v aplikaci chytrých hodinek. Fitbit Ace 2 debutuje se všemi těmito funkcemi v hodinkách, čímž je ještě více vzrušující.

Nejen to, ale rodiče se také mohou pomocí rodinného účtu Fitbit udržovat v obraze o tom, co dělají jejich děti.

GARMIN Vivofit JR 3

Tyto hodinky vaše dítě aktivují pomocí misí s tématem Marvel nebo Disney. Tyto hodinky nejsou jen fitness sledovačem pro děti. Je to také praktické nositelné zařízení, které odemyká hry a další dobrodružství, když je spárujete s telefonní aplikací. Všechno to dokáže dostat jakéhokoli malého gaučového bramboru na nohy a neustále ho držet v pohybu.

Nejenže je to zábava pro děti, ale zařízení umožňuje rodičům sledovat míru aktivity svých dětí. Počítá jejich kroky, spánek a samozřejmě také funguje jako hodinky.

GARMIN Vivofit JR 3 je vybaven funkcemi, které pomáhají i rodičům. Po připojení k aplikaci mohou rodiče sledovat aktivitu svých dětí a dobu spánku. Mohou také vidět, zda jejich dítě splnilo své cíle, včetně denních domácích prací.

Tento chytrý hodinky umožňují rodičům přiřazovat úkoly a domácí práce, zároveň také určují virtuální odměnnou minci s hodnotou. Děti ji mohou uplatnit na dohodnuté odměny. Rodiče také mohou do hodinek naprogramovat kontaktní údaje pro případ nouze svých dětí, což může být užitečné, ale doufejme, že to nikdy nebude potřeba.

GARMIN Vivofit JR 3 je také k dispozici v různých barvách, dokonce i v edicích Marvel a Disney. Takže tyto hodinky mají něco, co potěší každého.

Nejlepší software pro rodičovskou kontrolu

Pokud vás znepokojuje online bezpečnost vašeho dítěte a hledáte nástroj rodičovské kontroly, který zajistí bezpečnost vašeho dítěte online , pak Avosmart může být vaším nejlepším přítelem. Je to přední software pro rodičovskou kontrolu s množstvím funkcí.

Pro začátek můžete kontrolovat veškeré online aktivity vašich dětí, od jejich historie prohlížení, až po to, s kým si povídají na sociálních médiích . Nejen to, ale také můžete blokovat webové stránky , a YouTube kanály, které si myslíte, že nejsou pro vaše děti bezpečné. Avosmart vám umožní nastavit časový limit na aplikacích , po jehož uplynutí se sami zablokují. Celkově vám to významně pomůže zajistit, že vaše děti jsou na internetu v bezpečí.