Je Brawl Stars bezpečný pro děti? Průvodce rodičů po bezpečnosti aplikací

Je Brawl Stars bezpečné pro děti?

Brawl Stars se stalo poslední senzací v mobilní herní světě. Supercell , finská produkční firma pro mobilní hry, která v minulosti vytvořila některé z nejpopulárnějších mobilních her v historii, jako jsou Clash of Clans a Clash Royale, byla zodpovědná za výrobu této hry pro více hráčů. Hra je dostupná zdarma na Google Play a App Store od Apple, avšak existují zde i nákupy uvnitř aplikace.

Co přesně jsou Brawl Stars?

Brawl Stars je videohra. V Brawl Stars hrajete jako váš vybraný brawler, což je hra pro třetí osobu, ve které máte možnost účastnit se a soutěžit proti jiným brawlerům nebo umělé inteligenci v řadě turnajů pořádaných herní společností Brawl Stars. Navíc každá událost má specifický cíl, který dále motivuje hráče k účasti, aby nezmeškali důležité segmenty, které přispívají k rozvoji jejich hráčských profilů.

Budete mít příležitost shromáždit velký počet rváčů a pak pracovat na zlepšení jejich hodností ve hře. Protože každý rváč se vyvíjí samostatně, budete muset věnovat nějaký čas jejich rozvoji. Párování hráčů probíhá na základě síly rváčů, aby byla zajištěna rovnost šancí všech hráčů. Můžete soutěžit proti ostatním hráčům nebo tvořit tým s vašimi přáteli a soutěžit o ceny a místo ve hře. Můžete hrát sami nebo s ostatními. Hra obsahuje značné množství násilí a je jí od výrobce udělen rating PG 13+.

Obvykle se považuje za vhodné, aby hru hrály mladší děti, protože neobsahuje krev, hrůzné násilí nebo zakázaný jazyk. Doporučuje se však, aby tuto hru hrály děti pod dohledem rodiče a aby bylo stanoveno časové omezení, aby se předešlo možným problémům s herní závislostí.

Je hra Brawl Stars bezpečná pro děti

Co přesně je hra Brawl Stars?

Když brawlerové, hlavní postavy hry, zemřou, může to být pro mladého hráče docela zdrcující! Avšak existují nějaké malé benefity, které hráči pomáhají zvládnout situaci, jako je elixír a vtipný komentář, který ho nebo ji rozesměje. Brawlerové jsou zcela pod kontrolou hráčů. Mají plnou kontrolu nad tím, co jejich postavy dělají a koho útočí, a v důsledku toho je hra mnohem zajímavější na hraní než populárnější hra Clash of Clans od společnosti Supercell.

Hra může pomoci v rozvoji cenných dovedností, jako je týmová práce a analytické myšlení, což umožňuje hráčům společně porazit jejich soupeře. Sólové hraní je také možností pro ty, kteří to chtějí.

Navzdory tomu, že nákupy v aplikaci jsou dostupné, tvůrci hry uvádějí, že vy nebo vaše děti se mohou stále účastnit a dostávat spravedlivé zacházení, i když nevylepšíte svůj herní profil nejnovějšími skiny a doplňky. Pokud hráči provádějí nákupy v aplikaci, budou postupovat mnohem rychleji, což může časem představovat značné množství peněz.

Je Brawl Stars bezpečné pro děti?

Nebezpečí spojené s Brawl Stars nejsou výlučné pro samotnou hru. Obsahuje násilí, stejně jako jiné videohry, a poskytuje hráčům přístup do chatovacích místností, kde se mohou setkat s novými lidmi a navázat vztahy. V tomto případě existuje riziko, protože v těchto konverzacích může být komunikován nevhodný materiál, který by mohl ohrozit bezpečí nebo pohodu vašeho dítěte. Dalším zdrojem nebezpečí jsou lutyboxy, které obsahují věci, které lze zakoupit za skutečné peníze. Vzhledem k návykové povaze hry se může stát, že hráč utratí více peněz, než zamýšlel, aniž by si uvědomil, kolik času uplynulo. To může způsobit snížení pozornosti hráče, než si to uvědomí.

Nevýhody účasti na Brawl Stars

Některé z nejzávažnějších negativních dopadů stávání se hvězdou v Brawl Stars zahrnují následující:

Konverzace s Brawl Stars

Herní chatovací místnosti dlouho sloužily jako místo setkání pro přátele, aby se sešli a hovořili o svých oblíbených herních sériích. Mohou si zde najít online přátele, ale rodiče by měli být varováni, že tyto online chatovací místnosti Brawl Stars mohou vystavit jejich děti lidem, kteří mají proti nim a jejich dětem špatné úmysly. Hra nabízí Kluby, které jsou sociální skupiny, do kterých se mohou hráči připojit, aby komunikovali s ostatními hráči a účastnili se s nimi koordinovaných bojů.

Brawl Stars je známá svou extrémní brutalitou

Děti si oblíbí různorodost typů her dostupných v Brawl Stars, které všechny vyvrcholí eliminací jejich soupeřů pomocí mnoha zbraní. Přestože je násilí v tomto kresleném seriálu zobrazováno s lehkostí, má škodlivý dopad na stále se vyvíjející mladé mozky. To je způsobeno tím, že když děti sledují, jak jejich oblíbené postavy umírají bez krve a pouze s hloupou hláškou, neuvědomují si, že tyto násilné činy mají skutečné důsledky, jako je smrt nebo zranění.

Jsou dostupné Brawl Boxes a nákupy v aplikaci

Jednou z nevýhod hraní Brawl Stars je nutkání utrácet skutečné peníze. V Brawl Stars je možné utrácet skutečné peníze za nákupy v aplikaci, což hráčům umožňuje rychleji postupovat ve hře. Jsou nabízeny jako motivace pro hráče, ale nejsou nuceni se zapojit a překročit jakoukoli hranici obtížnosti nebo nudy s hrou.

Co mohou rodiče udělat, aby chránili své děti před těmito negativními účinky?

Protože nebezpečí hraní Brawl Stars není výlučné pro tuto hru, měli bychom zvážit nebezpečí hraním dalších videoher, které obsahují prvky srovnatelné s Brawl Stars. Přestože existuje několik výhod a motivací pro děti hrát tuto hru. V určitých případech mohou nevýhody převažovat nad výhodami, pokud nejsou dostatečně pečlivě zvládány. Zjistěte, jak udržet svoje dítě v bezpečí, když tráví čas na svých chytrých zařízeních hraním Brawl Stars těmito kroky.

Omezte dobu strávenou na obrazovce jejich zařízení

Aby bylo možné podpořit dětskou představivost, měli byste omezit dobu, kterou tráví hraním hry Brawl Stars. Navzdory své popularitě je tato hra vytvořena s vysokou koncentrací návykových vlastností, které, pokud nejsou kontrolovány, mohou děti vést nebezpečnou cestou. Nastavte časové omezení na jejich telefonu, aby byli motivováni k udržování zdravých návyků a rutiny. Můžete nastavit limity, kolik času v telefonu smějí věnovat hraní her jako je tato, například tři hodiny denně nebo maximálně dvě hodiny denně.

Povídání s dětmi předem

Jedním z nejlepších způsobů, jak udržet děti v bezpečí, je mít s nimi rozhovor o tom, co je v sázce. Nesprávné diskuse s vašimi dětmi o nevýhodách hry Brawl Stars mohou mezi nimi zvyšovat povědomí o problémech, jako jsou závislost, nákupy v aplikaci a vystavení násilí, což jsou všechno potenciální rizika pro děti, které hrají tuto hru.

Použijte Avosmart software pro rodičovskou kontrolu pro udržení hry Brawl Stars bezpečné pro vaše děti .