Aplikace pro sledování sociálních médií dětí

7 online výzvy, které jsou pro vaše dítě naprosto nebezpečné

Jaké jsou nejlepší aplikace pro sledování sociálních médií jejich dětí?

Všichni profitují z nástupu technologicky řízené společnosti. Pokud jde o dnešní technologický pokrok, je jasné, že děti jsou na digitální svět náchylnější než jakákoli jiná věková skupina. Jelikož jsou lépe propojeny, jsou také lépe připraveny využívat naši vyspělou společnost. Mají sklon učit se více a prozkoumávat nové oblasti. Avšak k vzrušení se váže i řada nevýhod. Další hrozby spojené s digitálním životem jsou pro děti stejně skutečné. Technologické inovace jsou navrženy tak, aby prospívaly všem, ale pouze pokud jsou správně využívány. Internet je pro děti nebezpečným místem, protože nevědí, jak ho správně využívat. Jelikož jsou noví a nerozvážní, jsou vystaveni riziku. Mnoho rodičů se obává, že jejich děti mohou být zachyceny v digitálním věku. Rodiče se obávají o používání sociálních médií jejich dětmi , což jim zabralo velkou část času. Aby mohli sledovat sociální média svých dětí, rodiče mohou použít jakoukoli aplikaci.

Je rodičovský dohled nutný? Aplikace pro monitorování sociálních médií rodiči.

To je překážkou v rozhodovacím procesu rodičů. V důsledku toho si nejsou jisti, zda by měli sledovat své děti . Proto se musí každý rodič seznámit s demografií dospívajících a sociálním médiím, aby zjistili, zda jejich děti vyžadují další ochranu před těmito trendy. Navzdory tomu, co si myslí o bezpečnosti a blahu svého dítěte, jiní rodiče mohli mít stejný názor, ale nakonec se věci zvrtly.

Měli byste sledovat účty vašeho dítěte na sociálních médiích z následujících důvodů:

digitální zdraví

Deprese způsobená nadměrným používáním sociálních médií

Začínají být nadšeni z používání sociálních médií; nicméně, jak čas pokračuje, uvidíte změnu v jejich postojích a chování . Budou se cítit více osamělí a depresivní, když pozorují na pohled nádherný život jiných. Deprese se u nich začíná projevovat, když se začnou srovnávat s ostatními. Pro většinu odborníků, sociální média je středem zájmu jejich výzkumu.

Závislost na sociálních médiích. Aplikace pro sledování sociálních médií pro rodiče

Závislost na sociální média byla v několika studiích porovnána s drogovou závislostí. Mozek lidí je vzrušen, když dostávají pozitivní zpětnou vazbu, lajky a další formy uznání. Z tohoto důvodu neustále hledají více. V důsledku toho se vaše dítě nemůže přestat dívat na svůj telefon nebo ho často kontroluje.

Pokud jde o sociální média a duševní zdraví

Podle nejnovějších zjištění, sociální média může mít negativní dopad na duševní pohodu jedince. Kvůli své nezkušenosti a impulzivitě jsou děti zvláště zranitelné vůči nebezpečím vnějšího světa. To může vést k tomu, že stráví tolik času online, že si nevšimnou lidí kolem sebe ve skutečném světě. To má negativní dopad na jejich duševní zdraví a bude tak pokračovat, pokud s tím nebudeme nic dělat.

Predátoři, kyberšikana a sexting

Kyberšikana je jedním z vážnějších ohrožení vašich dětí. Přátelé čím dál častěji využívají sociální média k pomlouvání druhých šířením nesprávných informací. Navíc vztahy, které se vytvářejí na sociálních médiích jsou falešné a mohou poškodit vaše děti reputace v budoucnosti. Je důležité si uvědomit, že kybernetičtí predátoři jsou venku a hledají nevinné děti, aby je sváděli k prozrazení osobních informací, které mohou být proti nim použity. Věříte, že to vaše dítě dokáže překonat? Je možné, že vaše dítě nebude schopné rozpoznat nebezpečí, která na něj čekají, natož se bránit. Aby chránili své děti před rostoucími nebezpečími a riziky, o kterých neví, rodiče by měli sledovat sociální média svých dětí. Pokud budete mlčky sedět a nechat věci přirozeně se vyvíjet, může utrpět fyzické a emoční zdraví vašeho dítěte.

Nástroje pro rodiče k sledování sociálních médií svých dětí

Můžete použít programy pro rodičovskou kontrolu, abyste sledovali sociální média svých dětí, účty. Můžete vidět, co dělají vaši přátelé na sociální média pomocí těchto aplikací. Jakmile to uděláte, budete schopni zjistit, zda je něco v nepořádku, a okamžitě jednat. Aby sledovali své sociální média svých dětí, aktivita, rodiče mohou tyto aplikace využívat.

Aplikace na kontrolu času stráveného na sociálních médiích mého dítěte. Sledování dětských sociálních médií přes wifi

Pokud chcete odměnit své dítě poté, co dokončí své domácí úkoly nebo povinnosti, můžete to udělat pomocí Screen Time (Čas strávený na obrazovce) ! Je také možné, aby rodiče určili specifické časy dne pro aktivity, jako je doba spánku a školní práce. Možnost "Volná hra" může být aktivována, když jste laskaví a nechcete narušit svou rutinu sledování obrazovky. Všechny stažení musí být schváleny nebo odmítnuty vámi a můžete sledovat webovou historii svých dětí. Jako bonus můžete sdílet své Screen Time (Čas strávený na obrazovce) heslo s příbuznými nebo pečovateli a vaše děti nemohou program odstranit bez něj.